Życzenia Bożonarodzeniowe

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

GG200053

Skypepowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności

Aktualności

RSS

Konkurs Polska wieś - dziedzictwo i przyszłość

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa we współpracy z Wydawnictwem Naukowym Scholar ogłosiła IX edycję konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”. Patronat honorowy nad konkursem objął Polski Komitet ds. UNESCO. Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi. ... »

Jak zatrudnić cudzoziemca?

Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej wraz z Placówką Straży Granicznej w Lublinie oraz Państwową Inspekcją Pracy w Lublinie organizuje spotkanie edukacyjno-informacyjne, nt. zasad związanych z zatrudnianiem cudzoziemców oraz legalnością ich pobytu i zatrudnienia w ramach tzw. procedury uproszczonej dot. oświadczeń o zamiarze powierzenia pracy. ... »

Ogólnopolskie szkolenia dla kobiet w zakresie walki wręcz-samoobrony

Ministerstwo Obrony Narodowej organizuje II edycję bezpłatnych ogólnopolskich szkoleń dla kobiet-ochotniczek spoza resortu obrony narodowej w zakresie walki wręcz-samoobrony. ... »

Zespół Szkół w Ludwinie zaprasza

Dynamicznie zmieniający się rynek pracy spowodowany rozwojem cywilizacyjny i postępem technologiczny powoduje konieczność uzupełniania swoich kompetencji, często konieczne jest również zdobycie nowego zawodu. Zespół Szkół w Ludwinie umożliwia zdobycie certyfikatów za darmo, poza godzinami pracy, w formie zaocznej. ... »

Bezpłatne szkolenia zawodowe dla niepełnosprawnych

Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej w Łęcznej w partnerstwie z Agencją Rozwoju Społeczno – Gospodarczego Sp. z o.o. rozpoczynają rekrutację do projektu pt. „Kamienie milowe w rehabilitacji społeczno – gospodarczej osób z niepełnosprawnością”, z którego mogą skorzystać osoby z niepełnosprawnością zamieszkałe na terenie powiatu łęczyńskiego ... »

Zarząd Powiatu w Łęcznej ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Łęczyńskiego na rok 2017

Konkurs dotyczy zadań z zakresu ochrony i promocji zdrowia, kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury oraz dziedzictwa narodowego, kultury fizycznej i sportu, turystyki. Skierowany jest do organizacji pozarządowych oraz pomiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z terenu Powiatu Łęczyńskiego. Ostateczny termin naboru ofert: 09.02.2017 r. ... »

Ogólnopolski Konkurs na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem OSP i Samorządów

Do 28 lutego 2017 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem OSP i Samorządów. ... »

Dalsza współpraca Powiatu Łęczyńskiego z Rejonem Lachowickim

Powiat Łęczyński oraz Rejon Lachowicki 26 stycznia 2017 r. podpisali wspólny list intencyjny dot. opracowania projektu w ramach Programu Polska Pomoc 2017 finansowanego ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP. ... »

Zimowe nabory w szkołach powiatowych

Trwa zimowa rekrutacja w szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Łęczyńskiego. Bezpłatne zajęcia, skierowane do osób dorosłych, które chcą podwyższyć swojej kwalifikacje rozpoczną się ok. lutego 2017 r. ... »

Obchody rocznicy powstania styczniowego w Klarowie z udziałem władz Powiatu

22 stycznia 2017 r. władze Powiatu Łęczyńskiego wzięły udział w uroczystych obchodach 154. rocznicy wybuchu powstania styczniowego w Klarowie zorganizowanych przez Towarzystwo Przyjaciół Milejowa. ... »

XXVII Sesja Rady Powiatu w Łęcznej

Herb Serdecznie zapraszam na XXVII Sesję Rady Powiatu w Łęcznej, która odbędzie się w dniu 30 stycznia 2017 roku o godzinie 13.00 w sali konferencyjnej Centrum Zarządzania Siecią w Łęcznej. ... »

Spotkanie w sprawie reformy oświaty

W związku ze zmianami ustawodawczymi w systemie oświaty, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Łęcznej w dniu 24.01.2017r z inicjatywy Starosty Łęczyńskiego zostało zorganizowane spotkanie z przedstawicielem Lubelskiego Kuratora Oświaty. ... »

Zajęcia przyrodnicze z łęczyńskim Starostwem

Prawie setka dzieci z opiekunami skorzystała z zaproszenia Starostwa Powiatowego w Łęcznej i wzięła udział w ciekawych zajęciach przyrodniczych przygotowanych przez Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych podczas ferii. Dzieci poznały zimowe zwyczaje zwierząt, a także atrakcje oferowane przez Ośrodek Dydaktyczno-Muzealny ZLPK w Brzeźnie. ... »

Bezpieczne ferie

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łęcznej podpowiada jak zdrowo i bezpiecznie spędzić ferie, zarówno w domu jak i na zimowisku.

Konkurs "Lubelski Orzeł Biznesu" - zaproszenie

Szanowni Przedsiębiorcy, Kapituła Konkursu zaprasza Państwa do udziału w XIV edycji Konkursu „Lubelskiego Orła Biznesu 2016”. Honorowy Patronat nad Konkursem sprawują: Wojewoda Lubelski, Marszałek Województwa Lubelskiego, Prezydent Miasta Lublin. ... »

« 1 2 3 4 »

Geoportal
Serwis turystyczny
Swiss Contribution
Biały Marsz 2010
zobacz
Kameralne Pojezierze
zobacz

Copyright © 2017 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

agencja interaktywnaagencja interaktywna