Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

GG200053

Skypepowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności

Aktualności

RSS

Uprzejmie informuję, że w dniu 11.04.2017r. (wtorek)

Starostwo Powiatowe w Łęcznej będzie czynne do godziny 15.00

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Łęcznej przekazuje w załączniku rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 5 kwietnia 2017r.

w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków (DZ. U.. z 2017r. Poz. 722) z prośbą o zapoznanie i rozpropagowanie wśród hodowców drobiu na swoim terenie.

IX Edycja Powiatowego Konkursu Matematycznego "Pomyśl logicznie"

W Zespole Szkół Górniczych w Łęcznej odbyła się IX edycja Powiatowego Konkursu Matematycznego „Pomyśl logicznie”, nad którym patronat objął Starosta Łęczyński, Wójt Gminy Ludwin oraz Rada Rodziców Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej. ... »

Nowe zasady przyznawania stypendiów, nagród oraz wyróżnień Powiatu Łęczyńskiego za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym.

W dniu 5 kwietnia wchodzi w życie Uchwała Nr XXVIII/203/2017 Rady Powiatu w Łęcznej z dnia 27 lutego 2017 roku w sprawie zasad przyznawania stypendiów, wyróżnień i nagród Powiatu Łęczyńskiego za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym. ... »

Poszukiwani wolontariusze dla 4-letniego chłopca

Za pośrednictwem PCPR poszukujemy opiekunki z doświadczeniem do dziecka z niepełnosprawnością w formie pracy dorywczej (kilka godzin w tygodniu). ... »

Światowy Dzień Zdrowia 2017 "Depresja - porozmawiajmy o niej"

Światowy Dzień Zdrowia obchodzony jest 7 kwietnia w rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia, która każdego roku wybiera priorytetowy obszar ważny z punktu widzenia zdrowia publicznego. Tematem przewodnim tegorocznej kampanii jest hasło : „ Depresja – porozmawiajmy o niej”. ... »

Obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu w Łęcznej

We wtorek 4 kwietnia 2017 r. budynek Urzędu Miasta w Łęcznej podświetlimy na niebiesko, włączymy fontanny, wystąpią grupy taneczne i wokalne. ... »

Ważne zmiany na rynku hazardowym od 1 kwietnia

1 kwietnia 2017 r. wchodzi w życie nowelizacja ustawy o grach hazardowych. Zwiększy ona ochronę graczy i ograniczy szarą strefę w gospodarce. Są pierwsze efekty nowych przepisów: część nielegalnych operatorów hazardowych poinformowała o wycofaniu się z rynku. ... »

Konkurs grantowy - Lubelskie Lokalnie. Mikrodotacje FIO 2.

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej i Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych zapraszają do wzięcia udziału w projekcie Lubelskie Lokalnie. Mikrodotacje FIO 2. ... »

40. Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - Eliminacje Powiatowe

W dniu 30 marca 2017 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łęcznej odbyły się eliminacje powiatowe 40. Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież Zapobiega Pożarom". ... »

Rozstrzygnięcie konkursu "Kolorowa Wielkanoc"

Starostwo Powiatowe w Łęcznej oraz Centrum Kultury w Łęcznej zapraszają na rozstrzygnięcie i wystawę pokonkursową XXI konkursu plastycznego symbole i tradycje Świąt Wielkanocnych pt. "Kolorowa Wielkanoc" 7 Kwietnia 2017 r.godz. 13:00 ... »

Będzie klasa wojskowa w „Bolivarze”

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniów i rodziców oraz biorąc pod uwagę tendencje na rynku pracy ZS Nr 2 im. S. Bolivara w Milejowie w nowym roku szkolnym 2017/2018 utworzy w Liceum Ogólnokształcącym klasę wojskową. ... »

Nabór kandydatów na członków komisji konkursowej PAI

Zaproszenie do zgłaszania kandydatów na członków komisji konkursowej w otwartym konkursie ofert na realizację zadania publicznego PAI (Program Aktywizacja i Integracja). ... »

Nowe sukcesy „ISKRY" Spiczyn

Jak się okazało, okres treningowy i startowy – zimowy, zawodnicy „ISKRY” Spiczyn przepracowali bardzo solidnie, czego dowodem są spektakularne sukcesy, już na początku sezonu sportowego – 2017. ... »

Darmowe szkolenia komputerowe w Łęcznej

Chcesz poznać tajniki Internetu, obsługi programów biurowych czy podstawowej obsługi komputera? Zapisz się na darmowe szkolenia komputerowe w ramach projektu unijnego dla osób 50+. ... »

« 1 2 3 4 »

Geoportal
Serwis turystyczny
Swiss Contribution
Biały Marsz 2010
zobacz
Szpital Powiatowy w Łęcznej
zobacz

Copyright © 2017 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

agencja interaktywnaagencja interaktywna