Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » „Mikro innowacje – ...

Aktualności

RSS

„Mikro innowacje – makro korzyści”

21 lutego 2017 o godz. 13.00 w siedzibie Zakładu Aktywności Zawodowej w Łęcznej przy ul. Krasnystawskiej 52 odbędzie się spotkanie informacyjno - warsztatowe dla organizacji zainteresowanych ofertą projektu „Mikro innowacje – makro korzyści” realizowanego przez Lubelską Fundację Rozwoju w partnerstwie z Miejskim Urzędem Pracy w Lublinie.

W ramach projektu istnieje możliwość otrzymania grantu w wysokości do 100 tys. na sfinansowanie działań związanych z rozwinięciem, dopracowaniem i przetestowaniem innowacyjnych pomysłów z obszaru przechodzenie z systemu edukacji na rynek pracy. Pomysłodawcą – innowatorem (grantobiorcą) może być zarówno instytucja publiczna, organizacja pozarządowa jak i osoba indywidualna.

Kto może wziąć udział w spotkaniu? Każdy kto ma pomysł, który może poprawić sytuację osób młodych wchodzących na rynek pracy. Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych problematyką – udział w spotkaniu może stać się inspiracją do wykreowania rozwiązania, które można będzie wprowadzić na etapie ostatnich lat edukacji lub usprawnienia poprawiającego sytuację absolwentów na rynku pracy.

Więcej informacji na temat projektu w załączonym materiale poniżej.

W programie spotkania:
• Prezentacja założeń projektu
• Informacja dot. innowacji społecznych
• Indywidualne rozmowy z uczestnikami – rozeznanie pomysłów, nawiązanie kontaktówPliki

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:
Geoportal
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego 2017 w Milejowie
zobacz
Kameralne Pojezierze
zobacz

Copyright © 2018 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stronprojektowanie stron