Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Targi Pracy za nami

Aktualności

RSS

Targi Pracy za nami

W ubiegły wtorek - 25 kwietnia – w Starostwie Powiatowym miała miejsce kolejna edycja Targów Pracy w Łęcznej.

W Targach udział wzięło 19 wystawców m.in. ABC na Kołach sp. z o.o., PRG Linter SA, MR Bogdanka sp. z o.o., Solid Security sp. z o.o., Kampol-Fruit sp. z o.o., Komenda Powiatowa Policji w Łęcznej i wielu innych. Szeroką gamę ofert pracy zarówno w kraju, jak i za granicą zaprezentowały agencje pośrednictwa pracy. Zainteresowani pracą w wojsku mogli zasięgnąć informacji u przedstawicieli Wojskowej Komendy Uzupełnień. Jak co roku nie zabrakło przedstawicieli Państwowej Inspekcji Pracy, którzy służyli informacją i pomocą w różnorakich sprawach z zakresu prawa pracy. Wszyscy zainteresowani poszukiwaniem zatrudnienia bez większych kosztów mogli zapoznać się z ofertami pracy firm i agencji pracy, które swoje siedziby mają poza terenem naszego miasta, a nawet województwa. Oferty pracy prezentowali również organizatorzy Targów – Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej oraz Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Łęcznej.
Oferta wystawców tegorocznych targów pracy była bogata, skierowana zarówno do osób bezrobotnych, zainteresowanych zmianą pracy, jak też przyszłych absolwentów szkół. Poszukiwani byli kandydaci na stanowiska: ślusarz, spawacz, tokarz, frezer, mechanik, górnik, elektryk, pracownik dozoru p/z, operator cnc, sprzedawca, pracownik produkcji lotniczej, pracownik przetwórstwa, monter konstrukcji, operator maszyn, pracownik ochrony, operator wózków widłowych, konstruktor, doradca ds. ubezpieczeń, doradca ds. nieruchomości, asystent/ka ds. rekrutacji, księgowa/fakturzysta i wiele innych.
Trzeba przyznać, iż impreza cieszyła się zainteresowaniem, jednak o wiele mniejszym, niż w roku ubiegłym. Mamy nadzieję, że spowodowane to było tym, iż większość mieszkańców naszego powiatu posiada już zatrudnienie.

Marzena Pogonowska - Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej

Galeria

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Międzyszkolny Powiatowy Przegląd Piosenki Turystycznej
zobacz
Kameralne Pojezierze
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron wwwprojektowanie stron www