Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Pojezierze na Lubelskich ...

Aktualności

RSS

Pojezierze na Lubelskich Targach Turystycznych

W dniach 2-4 czerwca 2017 w Lublinie na Placu Teatralnym przy CSK wiele się działo! A wszystko to za sprawą VIII edycji Lubelskich Targów Turystycznych. Nie mogło na nich zabraknąć stoiska Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego, które zostało przygotowane przy współpracy Starostwa Powiatowego w Łęcznej, Starostwa Powiatowego we Włodawie oraz Poleskiego Parku Narodowego.

Piękna słoneczna pogoda i letni klimat nadały VIII Targom Turystycznym wyjątkowego charakteru, co docenili liczni odwiedzający. Wszystkie trzy dni targów cieszyły się wielką popularnością i dużą frekwencją mieszkańców Lublina, okolic i nie tylko. W takim wakacyjnym klimacie wystawcy mieli okazję promować swoje atrakcje, usługi, rzemiosło. Zaprezentowało się ponad 20 regionów turystycznych i organizacji turystycznych, 6 biur podróży oraz 10 przedstawicieli obiektów turystycznych i gastronomicznych. Na scenie królowały hiszpańskie rytmy – Flamenco i harfiarze z Galicji. Nie zabrakło również atrakcji dla miłośników dobrej kuchni - fantastyczna paella z owocami morza przygotowana przez Florencja, tradycyjna szynka z Andaluzji oraz likiery i czekolada z Galicji. Atrakcją Targów był również pokaz rozlewania hiszpańskiego wina Jerez wraz z degustacją.

Na długo w pamięci odwiedzających pozostaną również liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Wśród nich: bilety lotnicze do Barcelony, Burgas i na Kretę, bilety autokarowe, voucher na pobyt w Bułgarii, obóz młodzieżowy, vouchery na nocne zwiedzanie Kazimierza Dolnego, zaproszenia do Poleskiego Parku Narodowego, karnety na spływ kajakowy rzeką Wieprz od Stowarzyszenia Turystyki Aktywnej "Nad Wieprzem" w Jaszczowie, bilety do parku linowego przy Zajeździe w Lesie w Ciechankach, wejściówki do Muzeum Zespołu Synagogalnego i wejściówki do Muzeum Wsi Lubelskiej oraz wiele innych nagród. To wszystko zostało rozlosowane w trakcie Targów i sprawiło wiele radości odwiedzającym.

Dużym zainteresowaniem odwiedzających stoisko Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego cieszyły się foldery z opisem największych atrakcji naszego regionu oraz mapa Pojezierza. Odwiedzający mogli również zapoznać się z ofertą Poleskiego Parku Narodowego, ośrodków wypoczynkowych, spływów kajakowych Wieprzem i Bugiem.

Galeria

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego 2017 w Milejowie
zobacz
Szpital Powiatowy w Łęcznej
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron internetowychprojektowanie stron internetowych