Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Wiedza przepustką do ...

Aktualności

RSS

Wiedza przepustką do pracy

23 czerwca 2017 r. podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego pięciu tegorocznych absolwentów Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej otrzymało Przepustkę do pracy w Lubelskim Węglu Bogdanka S.A. w Bogdance. Przepustki wręczyła Agata Warda Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkim oraz Krzysztof Chołast Główny Elektryk LW „Bogdanka” S.A.

Zwracając się do laureatów projektu Pani Agata Warda stwierdziła: Profesor Władysław Bartoszewski powiedział, że „Są w życiu rzeczy, które warto i są rzeczy, które się opłaca”. A ja mówię - warto się uczyć bo to się opłaca. Zdobyta wiedza, wysoka średnia stała się przepustką do zdobycia wymarzonego miejsca pracy.
Projekt „Przepustka do pracy w Lubelskim Węglu Bogdanka S.A. w Bogdance – Potrzebujemy najlepszych” został zainicjowany 17 maja 2017 r. poprzez podpisanie listu intencyjnego pomiędzy kopalnią w Bogdance a Zespołem Szkół Górniczych w Łęcznej oraz Zespołem Szkół w Ostrowie Lubelskim. Ma na celu wzbudzenie wśród uczniów szkół górniczych maksymalnej motywacji do pogłębiania swojej wiedzy i umiejętności w zakresie kształcenia zawodowego.
Nagrodę w postaci pracy w kopalni otrzymali: Paweł Kot, Patryk Olszewski, Andrzej Onyszko, Rafał Podgornow, Marek Szelepusta, absolwenci kierunku technik elektryk. Uczniowie przez cztery lata nauki wypracowali sobie tę przepustkę poprzez uzyskanie wysokiej średniej ocen z przedmiotów zawodowych. Uzyskując takie rezultaty w nauce zasłużyli na szczególne wyróżnienie i mogą być wzorem dla innych młodych ludzi.

Źródło: ZS Górczniczych w Łęcznej

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego i Gminy Spiczyn 2010
zobacz
Studia Łęczyńskie Tom 2-3
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron warszawaprojektowanie stron warszawa