Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Przegląd teatrzyków ...

Aktualności

RSS

Przegląd teatrzyków dziecięcych

8.06.2017 w Gminnym Ośrodku Kultury w Puchaczowie odbył się XVII Powiatowy Przegląd Teatrzyków Dziecięcych . Organizatorem było Przedszkole w Puchaczowie i Samorządowe Przedszkole w Milejowie. Patronat Honorowy nad przeglądem objął Starosta Łęczyński- Pan Roman Cholewa oraz Wójt Gminy Puchaczów – Pan Adam Grzesiuk. Udział w przeglądzie wzięły przedszkola z terenu powiatu łęczyńskiego .

Celem tego przeglądu jest rozbudzenie zainteresowań i wyzwolenie aktywności dziecka poprzez stosowanie różnorodnych form aktywności artystycznej i zabawy. Dzieci zaprezentowały się wspaniale, odgrywając z wielkim przejęciem swoje role. W podziękowaniu otrzymały nagrody: statuetki, dyplomy, prezenty- zabawki i słodki poczęstunek.
Przegląd odbył się dzięki sponsorom: Pan Adam Grzesiuk Wójt Gminy Puchaczów, Państwo Niwińscy, „ BIUROMIX” Pani Beata Kosiarska, Bank Spółdzielczy w Łęcznej i Rada Rodziców przy Przedszkolu w Puchaczowie. Za wsparcie naszego przedsięwzięcia serdecznie dziękujemy

Galeria

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego 2017 w Milejowie
zobacz
Studia Łęczyńskie Tom 2-3
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron wwwprojektowanie stron www