Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Obwieszczenie Starosty ...

Aktualności

RSS

Obwieszczenie Starosty Łęczyńskiego

Herb O ZEBRANIU UCZESTNIKÓW SCALENIA GRUNTÓW WSI: GRĄDY, KOCIA GÓRA, ZEZULIN DRUGI, ZEZULIN NIŻSZY, I ZEZULIN PIERWSZY, GMINA LUDWIN

Na podstawie art. 11 ustawy z dnia 26 marca 1982 r. o scalaniu i wymianie gruntów (Dz. U. z 2014 r. Nr 700, z poźn. zm.) Starosta Łęczyński wykonujący zadania z administracji rządowej w przedmiocie scalania i wymiany gruntów zawiadamia, że w dniu 26 lipca 2017 r. o godz. 1700 w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Zezulinie Pierwszym odbędzie się zebranie uczestników scalenia.
Celem zebrania jest przedstawienie wyników szacunku porównawczego gruntów, lasów oraz sadów, ogrodów, chmielników i innych upraw specjalnych w toczącym się postepowaniu scaleniowym we wsiach Grądy, Kocia Góra, Zezulin Drugi, Zezulin Niższy i Zezulin Pierwszy.
Ze względu na ważność tematyki zebrania proszę wszystkich zainteresowanych o udział w zebraniu.

Z wynikami oszacowania gruntów będzie można zapoznać się w dniach
od 27 lipca do 5 sierpnia 2017r. w miejscu zamieszkania sołtysów.
Na zebraniu oraz w okresie wyłożenia wyników oszacowania gruntów do publicznego wglądu , uczestnicy scalenia mogą wnosić zastrzeżenia do dokonania szacunku.

Zgodnie z art. 31 powołanej wyżej ustawy, wywieszenie niniejszego obwieszczenia na tablicach ogłoszeń: w Urzędzie Gminy Ludwin, Starostwie Powiatowym w Łęcznej oraz we wsiach: Grądy, Kocia Góra, Zezulin Drugi , Zezulin Niższy i Zezulin Pierwszy uważa się za doręczone uczestnikom postępowania scaleniowego.

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Międzyszkolny Powiatowy Przegląd Piosenki Turystycznej
zobacz
Szpital Powiatowy w Łęcznej
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron krakówprojektowanie stron kraków