Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Obchody Święta Policji ...

Aktualności

RSS

Obchody Święta Policji w Łęcznej

20 lipca w Łęcznej odbyły się obchody 98. rocznicy Święta Policji Państwowej. W uroczystości udział wziął Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie nadkom. Jerzy Czebreszuk, przedstawiciele władz samorządowych powiatu, miasta i gmin oraz innych służb mundurowych i instytucji współpracujących z Policją na rzecz bezpieczeństwa w powiecie.

Obchody Święta Policji rozpoczęły się mszą świętą w kościele pw. Św. Barbary w Łęcznej. Nabożeństwo w intencji wszystkich policjantów było sprawowane przez ks. Andrzeja Lupę. Następnie na placu przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej odbył się uroczysty apel, podczas którego wręczono akty mianowania na wyższe stopnie służbowe.

Podczas apelu 17 funkcjonariuszy otrzymało z rąk Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie nadkom. Jerzego Czebreszuka akty mianowania na wyższe stopnie służbowe. Komendant Powiatowy Policji w Łęcznej Jarosław Bryl otrzymał awans na stopień inspektora policji, akt mianowania Pan Komendant otrzymał podczas obchodów Wojewódzkiego Święta Policji w Parczewie w dniu 14 lipca.

Ponadto z okazji tegorocznego Święta Policji Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie za wzorową postawę i osiągane wyniki w służbie wyróżnił nagrodą motywacyjną dziesięciu policjantów Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej.

W dalszej części uroczystości zaproszeni goście przekazali na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Łęcznej gratulacje i podziękowania dla wszystkich funkcjonariuszy i pracowników policji. Nie szczędzili wyrazów wdzięczności dla ich rodzin za wytrwałość i wyrozumiałość. Uroczyste obchody Święta Policji uświetniała orkiestra górnicza.

Źródło: http://leczna.lubelska.policja.gov.pl/

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego 2017 w Milejowie
zobacz
Szpital Powiatowy w Łęcznej
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron wwwtworzenie stron www