Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Rodzinne zakończenie ...

Aktualności

RSS

Rodzinne zakończenie wakacji - Kino plenerowe

Kino plenerowe, interesujące pokazy i dobra zabawa! To wszystko w Łęcznej Kino pod chmurką, pokazy akrobatyki sportowej, animatorzy zabaw z dziećmi, popisy rowerowe - to niewielka część atrakcji zaplanowanych na zakończenie wakacji w Łęcznej. Festyn „Rodzinne zakończenie wakacji” odbędzie się 1 i 2 września 2017 r. na placu międzyosiedlowym przy ul. Wierzbowej.

Rozpoczęcie roku szkolnego stało się doskonałym pretekstem do wykorzystania tętniącego życiem, nowego skweru na potrzeby m. in. plenerowego kina.
Filmy będzie można oglądać przez dwa dni, odpoczywając przy tym na wygodnych leżakach. W repertuarze pojawią się filmy animowane przeznaczone dla dzieci oraz te dla młodzieży i osób dorosłych.
W piątek 1 września Organizatorzy zapraszają na skwer o godzinie 17.00. O dobrą zabawę dla dzieci zadbają animatorzy. W planie m.in. puszczanie dużych baniek mydlanych, modelowanie zwierzątek z balonów, zabawy z chustą, giga twister, tor przeszkód, zabawa samochodzikami RC, strzelanie z łuku animacyjnego.
Emisja pierwszego filmu „Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów” rozpocznie się o godzinie 19.00, później wyświetlony zostanie nominowany do dwóch Oscarów (za muzykę i dźwięk) remake westernu „3:10 do Yumy”.
Piątek to jedynie zapowiedź jeszcze ciekawszych atrakcji sobotnich. 2 września festyn rozpocznie się o godzinie 14.00. Na najmłodszych będzie czekała bezpłatna dmuchana zjeżdżalnia, wata cukrowa i popcorn, a także jeszcze więcej animatorów, gier i zabaw. Tego dnia odbędą się pokazy akrobatyki i acroyogi na placu do street workout’u (wystąpią m. in. Iwona Burago „Buri” i Ewelina Borowska „Boro”), a także widowiskowy pokaz rowerowy z wykorzystaniem specjalnie rozstawionej konstrukcji i pump tracku.
Pokaz filmowy rozpocznie się o 19.00 od wyświetlenia kreskówki „Były sobie człowieki”, a po nim komedii kryminalnej przeznaczonej dla młodzieży i dorosłych „Tajne przez poufne”.
Na dwudniowy festyn „Rodzinne zakończenie wakacji wstęp jest całkowicie bezpłatny.” Festyn jest organizowany w ramach obchodów jubileuszu 550-lecia Miasta Łęczna.

Szczegóły poniżej:
Festyn „Rodzinne zakończenie wakacji” odbędzie się 1 i 2 września 2017 r. na placu międzyosiedlowym przy ul. Wierzbowej.

Program imprezy:

1 września 2017 r.
• 17.00 – 19.00 – atrakcje dla najmłodszych, m.in. puszczanie dużych baniek mydlanych, modelowanie zwierzątek z balonów, zabawy z chustą, giga twister, tor przeszkód, zabawa samochodzikami RC, strzelanie z łuku animacyjnego
• od 19.00 – kino plenerowe:
dla najmłodszych kreskówka „Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów”
dla trochę starszych nominowany do dwóch Oscarów (za muzykę i dźwięk) remake westernu „3:10 do Yumy”

2 września 2017 r.
14.00 – 19.00
• pokazy kolarstwa grawitacyjnego na specjalnie rozstawionej konstrukcji i pump tracku ( godz. 15.00, 16.00 i 17.00) przygotowane przez Lubelską Scenę Dirtową
• pokaz ćwiczeń na placu do street workout’u w wykonaniu Iwony Burago „Buri” i Eweliny Borowskiej „Boro” (godz. 16.30) – pokazowa rozgrzewka, figury acroyogowe połączone ze stretchem, pokaz na drążkach z wykorzystaniem własnej wagi, główne figury akrobatyczne
• zjeżdżalnia dmuchana
• gry i zabawy plenerowe dla dzieci z animatorami: puszczanie baniek mydlanych, modelowanie zwierzątek z balonów, zabawy z chustą, giga twister, tor przeszkód, zabawa samochodzikami RC, strzelanie z łuku animacyjnego, malowanie twarzy
• wata cukrowa i popcorn
• od 19.00 – kino plenerowe:
dla dzieci film animowany „Były sobie człowieki”
dla młodzieży i dorosłych komedia kryminalna „Tajne przez poufne”

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego i Gminy Spiczyn 2010
zobacz
Studia Łęczyńskie Tom 2-3
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron wwwtworzenie stron www