Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Sukces naszej delegacji ...

Aktualności

RSS

Sukces naszej delegacji na Dożynkach Wojewódzkich

Delegacja Powiatu Łęczyńskiego z Dożynek Wojewódzkich 2017, które odbyły się 27 sierpnia w Radawcu wróciła z nagrodą za wieniec dożynkowy. Wieniec wykonany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Brzezinach zajął II miejsce w kategorii wieńców tradycyjnych.

W związku z tym, iż Dożynki Wojewódzkie odbywały się w tym samym terminie, co Dożynki Powiatu Łęczyńskiego, nasz powiat reprezentowała delegacja pod przewodnictwem Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Łęcznej - Marty Piwońskiej.
Wieniec dożynkowy wykonało Koło Gospodyń Wiejskich w Brzezinach: ukoronowane trzy serca z kopułą na znak dostatku i obfitości plonów, zwieńczone krzyżem symbolizującym trud włożony w zbiór plonów.
Serdecznie gratulujemy delegacji wieńcowej z Brzezin, gdyż ich praca została nagrodzona II miejscem w kategorii wieńców tradycyjnych.

Galeria

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego 2017 w Milejowie
zobacz
Szpital Powiatowy w Łęcznej
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron internetowychprojektowanie stron internetowych