Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Bogdanka rozdała ...

Aktualności

RSS

Bogdanka rozdała stypendia dla najzdolniejszych

5 września w siedzibie Zarządu LW „Bogdanka” S.A. siedmiu uczniów z Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej otrzymało z rąk prezesa Krzysztofa Szlagi stypendia dla najzdolniejszych uczniów. W tym semestrze uczniowie otrzymają po 1000 zł.

Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie by go osiągnąć – głosi sentencja zamieszczona na dyplomie stypendialnym, który otrzymali uczniowie. Prezes Krzysztof Szlaga złożył uczniom gratulacje oraz życzył, by otrzymane wyróżnienie było nagrodą za trud włożony w osiągnięcie wysokich wyników w nauce oraz motywacją do dalszego pogłębiania swojej wiedzy.
System stypendialny to efekt podpisanego 17 maja porozumienia o współpracy pomiędzy szkołą i LW „Bogdanką” S.A. W jego myśl nagradzani są uczniowie osiągający najlepsze wyniki w nauce z przedmiotów zawodowych. Ustanowiony program stypendialny dotyczy najlepszych uczniów kształcących się w zawodach bezpośrednio związanych z górnictwem oraz w zawodzie technik mechanik i technik elektryk. Realizację projektu koordynuje Agata Warda, dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi.
W spotkaniu udział wziął również dyrektor Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej Arkadiusz Marucha i Krzysztof Wąsala dyrektor ZS w Ostrowie Lubelskim. Stypendia otrzymali także uczniowie ZS w Ostrowie Lubelskim.
Do grona najlepszych uczniów ZSG w Łęcznej należą: Kacper Kociuba (kl. 2A), Adrian Roczon (kl. 3D), Daniel Roślik (kl. 3D), Piotr Lipczak (kl. 4D) – kształcący się w zawodzie elektryka oraz Szymon Osieleniec (kl. 4A), Rączka Łukasz (kl. 4B) i Łucja Grabczak (kl. 4C) – kształcący się w zawodach górniczych.

Galeria

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego 2017 w Milejowie
zobacz
Kameralne Pojezierze
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron internetowychtworzenie stron internetowych