Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Najbezpieczniejsze ...

Aktualności

RSS

Najbezpieczniejsze gospodarstwo rolne znajduje się w naszym powiecie

Państwo Beata i Piotr Kondraccy z miejscowości Górne w gminie Milejów zajęli I miejsce w XV Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo organizowanym przez KRUS. W konkursie udział wzięło 1021 gospodarstw indywidualnych z całego kraju. Uroczysta gala z wręczeniem nagród odbyła się 22 września podczas Międzynarodowych Targów Agro Show w Bednarach koło Poznania.

Komisja konkursowa doceniła m.in. ład i porządek w obejściu, dobrze zaplanowane, utrzymywane oraz oświetlone ciągi komunikacyjne, bardzo dobry stan techniczny maszyn i urządzeń, właściwie wyposażone w narzędzia warsztaty, dbałość i poszanowanie dla środowiska naturalnego. Główną nagrodą w konkursie był ciągnik rolniczy URSUS C-380, który Państwo Kondraccy otrzymali podczas uroczystej gali w Bednarach.
W uroczystości wzięła również udział delegacja z naszego powiatu, w skład której wchodzili Starosta Roman Cholewa oraz Sekretarz Gminy Milejów Zofia Tchurzewska. Kulinarnie nasz powiat i Gminę Milejów reprezentowało Forum Kobiet Gminy Milejów, a muzycznie Milejowska Kapela Ludowa.

Galeria

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego i Gminy Spiczyn 2010
zobacz
Studia Łęczyńskie Tom 2-3
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stronprojektowanie stron