Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Wystawa grzybów

Aktualności

RSS

Wystawa grzybów

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łęcznej informuje, że 10 października 2017r. w siedzibie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łęcznej, ul. Krasnystawska 52 (budynek Szpitala Powiatowego, II piętro) w godz. 10.00 – 14.00 zorganizowana zostanie wystawa grzybów.

Celem wystawy jest upowszechnienie wiedzy o grzybach jadalnych i trujących, sposobach ich rozróżniania, bezpiecznego zbierania i spożywania. Na wystawie prezentowane będą świeże okazy grzybów jadalnych, niejadalnych i trujących pogrupowane pod kątem ich podobieństwa zewnętrznego.
Amatorzy zbierania grzybów będą mogli skorzystać z darmowych konsultacji wątpliwych w identyfikacji okazów z klasyfikatorem grzybów świeżych.
Ofertę edukacyjną kierujemy do społeczeństwa powiatu łęczyńskiego, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów i nauczycieli z placówek nauczania i wychowania. Zorganizowane grupy prosimy o kontakt telefoniczny ( 81 752 31 67) w przeddzień wystawy w celu sprawnej koordynacji zadania.
Podczas wystawy prezentowane będą prace uczniów biorących udział w konkursie fotograficznym p.t. „Leśne Inspiracje-Grzyby skarbem natury”, zorganizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Łęcznej we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Łęcznej oraz Powiatową Siecią Szkół Promujących Zdrowie.

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:
Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego i Gminy Spiczyn 2010
zobacz
Szpital Powiatowy w Łęcznej
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron wwwtworzenie stron www