Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Państwo Kondraccy już z ...

Aktualności

RSS

Państwo Kondraccy już z nagrodą

6 października główna nagroda dla Państwo Beaty i Piotra Kondrackich z Górnego za zajęcie I miejsce w XV Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo zorganizowanym przez KRUS dotarła do ich gospodarstwa. Nagroda to ciągnik rolniczy.

W konkursie udział wzięło 1021 gospodarstw indywidualnych z całego kraju. Komisja konkursowa doceniła m.in. ład i porządek w obejściu, dobrze zaplanowane, utrzymywane oraz oświetlone ciągi komunikacyjne, bardzo dobry stan techniczny maszyn i urządzeń, właściwie wyposażone w narzędzia warsztaty, dbałość i poszanowanie dla środowiska naturalnego.
Uroczysta Gala z rozstrzygnięciem konkursu odbyła się 22 września podczas Międzynarodowych Targów Agro Show w Bednarach koło Poznania. Oprócz Państwa Kondrackich wzięła w niej udział delegacja reprezentująca nasz powiat i gminę Milejów, na terenie której znajduje się ich gospodarstwo: Starosta Roman Cholewa, Sekretarz Gminy Milejów Zofia Tchurzewska, a także Forum Kobiet Gminy Milejów i Milejowska Kapela Ludowa.
06.10.2017 r. do gospodarstwa Państwa Kondrackich została dostarczona główna nagroda w konkursie - ciągnik URSUS C-380. Przekazanie nagrody przez przedstawicieli KRUS odbyło się m.in. w obecności Starosty Romana Cholewy i Wójta Gminy Milejów Tomasza Surysia, a także synów Państwa Kondrackich.

Galeria

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:
Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego 2017 w Milejowie
zobacz
Szpital Powiatowy w Łęcznej
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron internetowychprojektowanie stron internetowych