Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Konkurs Fotograficzny ...

Aktualności

RSS

Konkurs Fotograficzny "Lubelskie. Smakuj życie"

To już szósta edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Lubelskie. Smakuj życie”. Konkurs, organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, adresowany jest do wszystkich, którzy fotografują – zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Nabór prac - do 16 października.

Organizatorom zależy na fotografiach z Regionu Lubelskiego, ukazujących go w różny sposób – od fotografii artystycznej, będącej np. efektem fotograficznych plenerów, poprzez reportażową, w której główną rolę odgrywa człowiek, po dokumentacyjną, pokazującą zmieniający się obraz Lubelskiego, szczególnie w zakresie nowej lub modernizowanej infrastruktury turystycznej, podnoszącej atrakcyjność i szanse rozwoju regionu.

Nabór prac do 16 października 2017 roku. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną zaprezentowane na pokonkursowej wystawie, znajdą się też w katalogu, wydanym w formie kalendarza Regionu Lubelskiego na 2018 rok. Nagrodami w konkursie są karty zakupowe na sprzęt i akcesoria foto o wartości 750, 650 oraz 550 zł oraz zestawy wydawnictw albumowych regionu. Prace oceni jury złożone z fotografików reprezentujących stowarzyszenia i związki twórcze oraz ze specjalistów promocji urzędu marszałkowskiego.

Konkurs, organizowany przez Departament Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, współfinansowany jest w ramach projektu „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego II” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2014-2020.

Więcej informacji i regulamin konkursu: http://www.lubelskie.pl/aktualnosci/lubelskie-w-obiektywie/

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego 2017 w Milejowie
zobacz
Kameralne Pojezierze
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron internetowychprojektowanie stron internetowych