Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Dzień Edukacji Narodowej ...

Aktualności

RSS

Dzień Edukacji Narodowej - życzenia

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom placówek oświatowych Powiatu Łęczyńskiego składamy najserdeczniejsze życzenia. Podczas uroczystych apeli, które odbyły się w naszych jednostkach przekazano list okolicznościowy Starosty Łęczyńskiego.

Szanowni Państwo
Dyrektorzy, Nauczyciele Wychowawcy
Pracownicy Administracji i Obsługi

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej – Święta Nauczycieli i Wszystkich Pracowników Oświaty w imieniu swoim i władz Powiatu Łęczyńskiego pragnę skierować na Państwa ręce słowa podziękowania, wyrazy szacunku i uznania, a także najserdeczniejsze życzenia.
Wyrażam wdzięczność wszystkim nauczycielom i pracownikom za Waszą codzienną pracę, poświęcenie i serce wkładane każdego dnia w wychowanie młodych pokoleń, za budzenie zapału i energii do podejmowania twórczych przedsięwzięć, zaangażowanie w proces wychowawczy.

Zawód nauczyciela wymaga ogromnej wiedzy, umiejętności jej przekazywania, pasji i profesjonalizmu oraz wytrwałości w zmaganiu się z codziennymi problemami. Edukacja młodych pokoleń jest rzeczą najważniejszą, kształcone i wychowane dzieci i młodzieży stanowią o wartości każdej lokalnej społeczności i są jej nadzieją na lepsze jutro. To dzięki Państwa systematycznej pracy i umiłowaniu zawodu kolejne roczniki wychowanków mogą zdobywać wiedzę i kształtować umysły. Kadra Przedszkola stale musi wspomagać swoich wychowanków w trudnych sytuacjach, pomaga przezwyciężać trudności, motywuje do aktywności i wspiera w drodze do sukcesu.

Dlatego dzisiaj w tym szczególnym dniu Drodzy Nauczyciele przyjmijcie szczególne podziękowania za ogromne poświęcenie, zaufanie i oddanie. Życzę Państwu zdrowia oraz wszelkiej radości płynącej z Waszej codziennej pracy z młodym pokoleniem, marzeń, które będziecie urzeczywistniać, cierpliwości i wytrwałości w osiąganiu swoich zawodowych i osobistych celów oraz tego aby służba młodzieży i całemu środowisku przynosiła Wam satysfakcję z wykonywania zawodu nauczyciela. Niech obecny rok szkolny przyniesie wiele sukcesów i radości w odkrywaniu nowych talentów oraz codziennym wypełnianiu trudnej misji.

Starosta Łęczyński
Roman Cholewa

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Międzyszkolny Powiatowy Przegląd Piosenki Turystycznej
zobacz
Szpital Powiatowy w Łęcznej
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

agencja interaktywnaagencja interaktywna