Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Policja poszukuje ...

Aktualności

RSS

Policja poszukuje świadków kradzieży torebki

Łęczyńscy policjanci poszukują świadków kradzieży, do której doszło 28.11.2017 r. po południu w okolicach ulicy Średniej w Łęcznej. Nieustalony mężczyzna podbiegł do mieszkanki Łęcznej i wyrwał należącą do niej torebkę. Po wszystkim próbował uciekać, ale został zatrzymany przez anonimowego świadka.

Łęczyńscy policjanci poszukują świadków kradzieży na tzw. „wyrwę”, do której doszło wczoraj po południu, około godziny 16:50 – 17:00 w okolicach ulicy Średniej w Łęcznej. Nieustalony młody mężczyzna podbiegł od tyłu do 56-letniej mieszkanki Łęcznej i wyrwał należącą do niej torebkę. Sprawca uciekł w kierunku Al. Jana Pawła, gdzie czekało na niego jeszcze dwóch młodych mężczyzn. We trzech zaczęli uciekać w kierunku ul. Mickiewicza. Z ustaleń wynika, że nie mieli oni więcej niż 20 lat, zaś jeden z nich miał założony szalik klubowy. Wówczas podjechał do nich nieznany mężczyzna odebrał torebkę i oddał kobiecie. Po wszystkim odjechał nie pozostawiając swoich danych. Bandyta z kompanami ostatni raz widziani byli przy schodach prowadzących do ul. 3-go Maja.
Policjanci poszukują świadków tego zdarzenia, w szczególności mężczyzny, który wykazał się bohaterską postawą. Osoby, które mogą dostarczyć informacji o zdarzeniu proszone są o kontakt osobisty lub pod numerami telefonów: 81 75 27 270; 112; 997

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:
Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego 2017 w Milejowie
zobacz
Studia Łęczyńskie Tom 2-3
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

serwisy internetoweserwisy internetowe