Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Barbórka w ZSG

Aktualności

RSS

Barbórka w ZSG

Jak co roku społeczność Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej uroczyście obchodziła „Barbórkę”. Jest ona elementem podtrzymywania i kultywowania w szkole tradycji górniczych.

Po okolicznościowych przemówieniach i życzeniach wygłoszonych m.in. przez Dyrektora Arkadiusza Maruchę, Starostę Romana Cholewę i Wiceprezesa Zarządu LW „Bogdanka” S.A. Adam Partykę odbyło się wręczenie nagród laureatom przeprowadzonych wcześniej konkursów barbórkowych - Konkursu Wiedzy o Świętej Barbarze i Tradycjach Górniczych oraz Konkursie Wiedzy z Przepisów BHP w Górnictwie. Barbórkowe spotkania społeczności szkolnej to również okazja do pasowania pierwszoklasistów na adeptów szkoły górniczej. Dokonał tego Dyrektor ZSG, uderzając szpadą górniczą w ramię ośmiu reprezentantów klas pierwszych. Podczas części artystycznej, uczniowie wyrazili swoje obawy o dalsze losy szkoły, związane z planowanym połączeniem ZSG w jeden zespół szkół z „Jagiellończykiem” i ZS w Ludwinie.

Galeria

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego i Gminy Spiczyn 2010
zobacz
Kameralne Pojezierze
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron warszawaprojektowanie stron warszawa