Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Finał konkursu ...

Aktualności

RSS

Finał konkursu „Łęczyńskie tradycje bożonarodzeniowe”

Dnia 05 stycznia 2018 roku odbyło się wręczenie nagród XXII Powiatowego Konkursu Plastycznego organizowanego z okazji świąt Bożego Narodzenia pt. „Łęczyńskie tradycje bożonarodzeniowe”.

Jury w składzie:
1. Marta Piwońska
2. Agnieszka Grudzień
3. Helena Kępka
przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Kat.: przedszkolaki
I miejsce – Alicja Talar, 6 lat (Centrum Kultury w Łęcznej, op. Paweł Brodzisz)
II miejsce – Natalia Filipiak, 6 lat (Przedszkole w Puchaczowie, op. Paulina Szymańska)
III miejsce – Maja Latała, 4 lata (Przedszkole Publiczne nr 1 w Łęcznej, op. Maria Jaszuk)
Wyróżnienia:
Maja Krasuska, 5 lat (Przedszkole Publiczne nr 2 w Łęcznej, op. Anna Jaroszyńska)
Lena Głowienka, 6 lat (Centrum Kultury w Łęcznej, op. Paweł Brodzisz)
Zuzanna Golonka, 5 lat (Przedszkole Publiczne nr 1 w Łęcznej, op. Olga Kosakowska)
Hanna Lachowska, 6 lat (Centrum Kultury w Łęcznej, op. Paweł Brodzisz)

Kat.: klasy I-III szkoły podstawowe
I miejsce – Kinga Sidor, kl. II (Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej, op. Ewa Czerniak)
II miejsce – Martyna Sidor, kl. I (Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej, op. Ewa Czerniak)
III miejsce – Julia Ćwirzeń, kl. III (Szkoła Podstawowa w Puchaczowie, op. Iwona Ćwirzeń)
Wyróżnienia:
Aleksandra Kantor, kl. III (Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej, op. Marta Bałaszek)
Lena Madyniak, kl. I (Centrum Kultury w Łęcznej, op. Paweł Brodzisz)
Oliwia Wiśniewska, kl. III (Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej, op. Magda Wójcik)
Aleksander Słowikowski, kl. I (Szkoła Podstawowa w Milejowie, op. Beata Bartoszek)
Natalia Bartnicka, kl. III (Centrum Kultury w Łęcznej, op. Paweł Brodzisz)
Zuzanna Krakowiak, kl. I (Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej, op. Ewa Czerniak)
Justyna Szot, kl I (Centrum Kultury w Łęcznej, op. Paweł Brodzisz)
Aleksandra Ćwirzeń, kl. III (Gminny Ośrodek Kultury w Puchaczowie, op. Weronika Grochowska)

Kat.: klasy IV-VI szkoły podstawowe
I miejsce – Natalia Niewęgłowska, kl. V (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nadrybiu, op. Magdalena Dylewska)
II miejsce – Julita Jarząbek, kl. VI (Szkoła Podstawowa w Jaszczowie, op. Dorota Kuź)
III miejsce – Julia Kłębukowska, kl. VI (Centrum Kultury w Łęcznej, op. Paweł Brodzisz)
Wyróżnienia:
Aleksandra Szacoń, kl. VI (Gminny Dom Kultury w Cycowie, op. Maryla Giszczak)
Klaudia Mucha, kl. IV (Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie, op. Dominika Kornecka)
Oliwia Bartnicka, kl. V (Centrum Kultury w Łęcznej, op. Paweł Brodzisz)
Marta Kanaszewska, kl. VI (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrówku, Szkoła Podstawowa w Ostrówku, op. Robert Znajomski)

Kat.: klasy VII szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne
I miejsce – Emilia Goral, kl. VII (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nadrybiu, op. Magdalena Dylewska)
II miejsce – Julia Jakubowska, kl. III gim. (Centrum Kultury w Łęcznej, op. Paweł Brodzisz)
III miejsce – Natalia Jurczuk, kl. II, 17 lat (Zespół Szkół im. Króla K. Jagiellończyka w Łęcznej, op. Joanna Kowalczyk)
Wyróżnienia:
Olga Wiśniewska, kl. II gim. (Centrum Kultury w Łęcznej, op. Paweł Brodzisz)
Emanuela Roczon, kl. VIII (Szkoła Podstawowa w Malinówce, op. Dorota Jankowska)

Galeria

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:
Geoportal
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego i Gminy Spiczyn 2010
zobacz
Kameralne Pojezierze
zobacz

Copyright © 2018 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

agencja interaktywnaagencja interaktywna