Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Nowe radiowozy w ...

Aktualności

RSS

Nowe radiowozy w łęczyńskiej komendzie

Łęczyńscy policjanci otrzymali nowe radiowozy. Samochody zostały zakupione dzięki dofinansowaniu władz gmin: Cyców, Milejów Puchaczów, Spiczyn i Łęczna oraz środkom z budżetu Komendy Głównej Policji. Przekazane samochody wykorzystywane będą przez funkcjonariuszy podczas codziennej służby.

W Komendzie Powiatowej Policji w Łęcznej odbyło się przekazanie nowo zakupionych radiowozów. Policjanci odebrali klucze do nowego oznakowanego VW Transportera oraz Opla Mokki. W najbliższych dniach do łęczyńskiej komendy trafią kolejne dwa nieoznakowane pojazdy. Dwa pojazdy to efekt współpracy z lokalnymi samorządami gmin: Cyców, Milejów Puchaczów, Spiczyn i Łęczna, które współfinansowały ich zakup. Kolejne dwa radiowozy został zakupione ze środków budżetowych Policji. Cztery nowe radiowozy w łęczyńskiej komendzie to wynik wzorowej współpracy z samorządowcami powiatu łęczyńskiego. Jest to rezultat bardzo dobrych relacji samorządów z Policją, jak również zaangażowania gmin we wspólne działania na rzecz bezpieczeństwa lokalnej społeczności. Nowe samochody wykorzystywane będą przez policjantów podczas codziennej służby.

Galeria

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego 2017 w Milejowie
zobacz
Szpital Powiatowy w Łęcznej
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron internetowychtworzenie stron internetowych