Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Policja poszukuje ...

Aktualności

RSS

Policja poszukuje właścicieli zagubionego telefonu i roweru

Komenda Powiatowa Policji w Łęcznej poszukuje właścicieli telefonu HTC i roweru widocznych na zdjęciach. Przedmioty te zostały zabezpieczone przez policjantów. Osoby rozpoznające swoją własność na zdjęciach proszone są o kontakt z Policją.

Komenda Powiatowa Policji w Łęcznej poszukuje właścicieli telefonu HTC i roweru. Telefon został znaleziony 11 stycznia przez jednego z mieszkańców Łęcznej. Telefon leżał przy jednym z łęczyńskich sklepów. Osoba rozpoznająca na zdjęciach swoją własność proszona jest o kontakt z Policją. Poszukiwany jest również właściciel roweru, który został znaleziony na początku grudnia w Puchaczowie. Właściciel aby odebrać swoją zgubę powinien uwiarygodnić okoliczności, w których nastąpiła utrata, ewentualnie posiadać dokumenty świadczące o nabyciu przedmiotu. Odnalezione przedmioty można oglądać w budynku KPP Łęczna przy ul. Księży Wrześniewskich 10. Więcej informacji pod nr telefonu 81 75 27 266.

Tekst: KPP w Łęcznej

Galeria

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego 2017 w Milejowie
zobacz
Kameralne Pojezierze
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stronprojektowanie stron