Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » „Linteriada” ...

Aktualności

RSS

„Linteriada” rozstrzygnięta!

20 lutego 2018 r. w Zespole Szkół Górniczych w Łęcznej gościli przedstawiciele firmy PRG Linter S.A. Artur Wasil prezes PRG Linter S.A. i Andrzej Fedurek dyrektor ds. technicznych, koordynator konkursu oraz Kazimierz Radko Sekretarz Powiatu. Spotkanie było szczególnie radosne, ponieważ dotyczyło wręczenia nagród zwycięzcom konkursu współzawodnictwa zespołowego „Linteriada 1.0”.

Dyrektor ZSG Arkadiusz Marucha dziękował organizatorom konkursu za pomysł, który zmobilizował młodzież do działania, a młodzieży za tak duże zaangażowanie. Uczniowie w sześcioosobowych zespołach rywalizowali o główną wygraną - tygodniowy pobyt w górach. Konkurs składał się z czterech etapów: testu sprawności, projektu usprawniającego działania w górnictwie, pokazu zdjęć związanych z górnictwem oraz średniej z wybranych przedmiotów zawodowych.
Cząstkowe wyniki ogłaszane były po każdym etapie konkursu, wyniki końcowe nie były więc wielkim zaskoczeniem dla jej uczestników. Każdy uczestnik drużyny otrzymał z rąk organizatorów dyplomy i nagrody.
Wyniki konkursu
I miejsce - "Broda Team" z kl. 4d technik elektryk
II miejsce - "Celublaczki" z kl. 4b technik górnictwa podziemnego
III miejsce - "Kryształowa Szóstka" z kl. 4c technik przeróbki kopalin stałych i technik mechanik
IV miejsce - "Terminatorzy" z kl. 4a technik górnictwa podziemnego.

Zwycięska drużyna "Broda Team" w składzie: Piotr Lipczak, Paweł Barczak, Mateusz Pytka, Karol Kozdroń, Maciej Choroś i Jakub Okoń, wyruszy w marcu pojadą na tygodniowy pobyt do Istebnej, do ośrodka wypoczynkowego firmy Linter Tour S.A.
Każdy kto przystąpił do konkursu może czuć się zwycięzcą. Nie jest łatwo dołożyć sobie zadań, zwłaszcza w klasie maturalnej, tym większe brawa dla wszystkich rywalizujących.
Podziękowania należą się także koordynatorom konkursu: z ramienia ZSG zajmowała się nim Ewa Pytka, nauczyciel przedmiotów zawodowych, natomiast z ramienia firmy PRG Linter S.A. Andrzej Fedurek dyrektor ds. technicznych.

Tekst i zdjęcia: ZSG w Łęcznej

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego i Gminy Spiczyn 2010
zobacz
Kameralne Pojezierze
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron wwwtworzenie stron www