Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Gramy dla Niepodległej - ...

Aktualności

RSS

Gramy dla Niepodległej - turniej ku pamieci niezłomnym

3 marca w Hali Szkoły Podstawowej nr 4 Łęcznej o godz. 9.00 odbędą się pierwsze rozgrywki piłkarskie w ramach akcji "Gramy dla Niepodległej". Zagrają: samorządowcy, górnicy, służba więzienna, policja i inni. Wstęp wolny, w zamian za słodycze dla Domu Dziecka w Kijanach.

Impreza odbywa się pod patronatem honorowym Prezydenta RP Andrzeja Dudy i jest organizowana w ramach Narodowych Obchodów 100-lecia Niepodległości. Ma charakter otwarty. Biletem wstępu są słodycze, które organizatrozy przekażą na Dom Dziecka w Kijanach. Dodatkowo Prezes Klubu Górnik Łęczna Veljko Nikitović przekazał koszulkę zawodnika Vajo Ubiparip'a z autografami drużyny, którą będzie można wylicytować podczas zawodów. Ubiparip strzelił zwycięską bramkę w meczu ekstraklasy Górnik Łęczna - Legia Warszawa. Wylicytowaną kwota również zostanie przekazana na Dom Dziecka w Kijanach.

Start w sobotę o godz. 9 w Hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 4 przy ul. Jaśminowej w Łęcznej. Grają drużyny: Starostwa Powiatowego w Łęcznej, Gminy Łęczna, Gminy Ludwin, Areszt Śledczy w Lublinie, Łęczyńska Policja i inni. Więcej szczegółów na http://www.gramydlaniepodleglej.pl

Galeria

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:
Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego i Gminy Spiczyn 2010
zobacz
Szpital Powiatowy w Łęcznej
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron warszawatworzenie stron warszawa