Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Konkurs na projekt ...

Aktualności

RSS

Konkurs na projekt znaczka pocztowego "Świat oczami młodych"

Zapraszamy wszystkie szkoły oraz domy kultury do udziału w II edycji konkursu plastycznego Świat oczami młodych organizowanego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska i Pocztę Polską.

Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem RATUJEMY KLIMAT i podejmuje bardzo ważny temat zmian klimatu i sposobów jego ochrony.

Świat oczami młodych to jedyna okazja do samodzielnego zaprojektowania znaczków!

Celem konkursu jest stworzenie projektów znaczków pocztowych, które przedstawiają sposoby ochrony klimatu do hasła RATUJEMY KLIMAT
. Znaczki, oprócz wartości użytkowej oraz kolekcjonerskiej, mają stanowić element proekologicznej edukacji, wpisujący się w misję Fundacji BOŚ i Poczty Polskiej.

Konkurs patronatami objęli Minister Edukacji Narodowej, Minister Energii, Minister Infrastruktury, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska oraz Pełnomocnik Rządu do Spraw Polityki Klimatycznej, a także Uniwersyteckie Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem.

Najlepsze prace oraz nazwiska laureatów znajdą się na znaczkach okolicznościowych, które zostaną wprowadzone do obiegu jesienią 2018 roku.

Szczegółowe informacje znajdują sie na stronach:
http://oczamimlodych.pl/home
https://fundacjabos.pl/

Galeria

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego 2017 w Milejowie
zobacz
Studia Łęczyńskie Tom 2-3
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron internetowychtworzenie stron internetowych