Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Strażackie zmagania

Aktualności

RSS

Strażackie zmagania

Strażacy chronią nasze zdrowie i życie. By móc to czynić dbają o swoją kondycję, a efekty owego dbania można było zaobserwować podczas sportowych zmagań druhów. Takim właśnie testem – podczas którego należało popisać się zgraniem z zespołem, dryblingami i efektownymi strzałami – był I Powiatowy Turniej w Piłkę Nożną Drużyn OSP, który odbył się 22 kwietnia na kompleksie sportowym przy Zespole Szkół Górniczych w Łęcznej.

Do walki o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Łęcznej stanęło 6 drużyn. Najlepszymi wśród najlepszych okazał się team OSP Spiczyn występujący w barwach ,,wozów strażackich”. Grano systemem 2x10 min. Wszystkie mecze stały na wysokim poziomie nie brakowało bramek- w sumie obejrzeliśmy ich aż czterdzieści dziewięć. Najlepszymi strzelcami zostali Albert Koziej i Paweł Karwacki z OSP Spiczyn. Na zakończenie imprezy sportowej Prezes ZOP ZOSP RP w Łęcznej dh Roman Cholewa wręczył uczestnikom puchary i dyplomy uznania, oraz wystąpił na zdjęciu z najlepszą drużyną OSP powiatu łęczyńskiego.

Zajęte miejsca:
1. OSP Spiczyn
2. OSP Ostrówek
3. OSP Puchaczów
4. OSP Łańcuchów
5. OSP Łęczna
6. OSP BiałkaSporządził: Andrzej Zwoliński - Sekretarz ZOP ZOSP RP w Łęcznej

Galeria

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:
Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Międzyszkolny Powiatowy Przegląd Piosenki Turystycznej
zobacz
Szpital Powiatowy w Łęcznej
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron wwwtworzenie stron www