Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Akcja "Nasza ...

Aktualności

RSS

Akcja "Nasza biało-czerwona" nabiera rozpędu

Prowadzona przez nasze Starostwo akcja z okazji Dnia Flagi pod nazwą „Nasza biało-czerwona” nabiera rozpędu. Zdjęcia "żywej flagi" wykonali już pracownicy naszego urzędu, dzieci z Przedszkola Publicznego nr 1 w Łęcznej, a także uczniowie Zespołu Szkół Górniczych i "Jagiellończyka". Do 7 maja mieszkańcy powiatu łęczyńskiego mogą przesyłać kolejne zdjęcia (indywidualne lub grupowe) prezentujące przygotowania i świętowanie Dnia Flagi.

Akcja organizowana jest w ramach ogólnokrajowej kampanii „Dumni z Polski”, związanej z obchodami stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Pierwsze zdjęcie "żywej flagi" wykonaliśmy sami - jako organizatorzy akcji - z udziałem Starosty Romana Cholewy oraz pracowników Starostwa Powiatowego w Łęcznej. Pierwsze zdjęcie od naszych mieszkańców otrzymaliśmy od grupy "Muchomorków" z Przedszkola Publicznego nr 1 w Łęcznej, która z tej okazji została przez nas obdarowana dyplomem oraz zestawem pamiątkowych upominków "Dumni z Polski". 26 kwietnia na boisku przy ul. Bogdanowicza w Łęcznej 268 mieszkańców powiatu, głównie uczniów Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej oraz Zespołu Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej dzięki pomocy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej wykonało wspólne pamiątkowe zdjęcie.

Zapraszamy do udziału w akcji kolejne przedszkola, szkoły, zakłady pracy, jednostki samorządowe i wszystkich, którzy chcą pokazać swoją dumę z Polski! Do 7 maja czekamy na Wasze zdjęcia, które należy przesyłać na adres e-mail promocja@powiatleczynski.pl
Na zdjęciach mogą być:
- ludzie ubrani na biało-czerwono,
- ludzie z biało-czerwonymi elementami (np. balony, chorągiewki),
- ludzie ustawieni w formie tzw. „żywej flagi” (ludzie trzymający białe i czerwone kartki papieru),
- okolicznościowe dekoracje domów, ulic, instytucji z okazji Dnia Flagi.

Wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną zamieszczone na stronie internetowej www.powiatleczynski.pl i na profilu społecznościowym (FB) Starostwa Powiatowego w Łęcznej, a także wyeksponowane w formie wystawy w budynku naszego urzędu.

Więcej o akcji: PRZEJDŹ

Galeria

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:
Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Międzyszkolny Powiatowy Przegląd Piosenki Turystycznej
zobacz
Studia Łęczyńskie Tom 2-3
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie strontworzenie stron