Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Kolejna edycja Targów ...

Aktualności

RSS

Kolejna edycja Targów Pracy za nami

16 wystawców prezentowało swoje oferty pracy, w tym organizatorzy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej i Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Łęcznej. Na poszukujących pracy czekało blisko 200 ofert pracy, zarówno w kraju jak i za granicą, sam PUP przedstawiał ponad 40 wolnych miejsc pracy.

Gościliśmy na Targach m.in. Gminną Spółdzielnię SCh w Ludwinie, która nieustannie poszukuje kandydatów na stanowiska piekarzy (również do przyuczenia). Kampol Fruit sp. z o.o. Zakład w Milejowie - prowadził wstępną rekrutację na stanowiska: magazyniera, pracownika produkcji, kierowcy wózka widłowego, pracownika do spraw zakupu surowca, Powiatowa Komenda Policji w Łęcznej informowała - jak zostać policjantem. Do związania się ze służbami mundurowymi zachęcała też Wojskowa Komenda Uzupełnień mająca siedzibę w Lublinie. Liczne potrzeby kadrowe w branży górniczej prezentowały PRS „WSCHÓD”S.A. Lublin oraz PRG LINTER S.A. w Łęcznej. Coraz częściej pracodawcy zlecają poszukiwanie pracowników agencjom pośrednictwa pracy, których na Targach nie brakowało. Dla swoich kontrahentów poszukiwały one kandydatów do pracy w różnych branżach, na różnych stanowiskach m.in. Eurokadra - dla firmy z branży logistycznej w Lublinie – potrzebuje pracowników do kompletowania artykułów spożywczych i przemysłowych pod zamówienia sklepów. Liczną grupę ofert pracy w zakresie: produkcji, obsługi klienta, sprzedaży prezentowała agencja Adecco Poland Oddział w Lublinie. Jak co roku można było skorzystać z porad Państwowej Inspekcji Pracy.

Targi pracy były okazją do zapoznania się z sytuacją na rynku pracy, ofertą usług i formami pomocy realizowanymi przez PUP oraz PPP OHP w Łęcznej, a także liczną gamą ofert pracy dostępnych w jednym miejscu i czasie - bez potrzeby wyjazdów do pracodawców.

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego i Gminy Spiczyn 2010
zobacz
Szpital Powiatowy w Łęcznej
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

agencja interaktywnaagencja interaktywna