Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Nasza delegacja na ...

Aktualności

RSS

Nasza delegacja na targach gospodarczych w Brześciu

W dniach 26-27 kwietnia w Brześciu odbyło się III Międzynarodowe Forum – Wystawa Kontaktów Biznesowych „Brześć 2018”. Na zaproszenie kierownictwa Rejonu Lachowickiego i Wicekonsula Białorusi w Białej Podlaskiej w drugim dniu Forum wzięła udział 13-osobowa delegacja przedsiębiorców i samorządowców z terenu powiatu łęczyńskiego.

Na początku uczestników naszej delegacji przyjęli w swoim pawilonie wystawienniczym przedstawiciele partnerskiego Rejonu Lachowickiego. Później zaplanowano zwiedzanie stoisk pozostałych wystawców, rozmów z nimi, pobrania materiałów – ofert gospodarczych. Nasi przedsiębiorcy przeprowadzili rozmowy m.in. dotyczące zakupu brykietów torfowych i kruszywa budowlanego.
Podczas pobytu w Brześciu delegacja z powiatu łęczyńskiego miała również możliwość zwiedzenia Twierdzy Brzeskiej. Szczególne wrażenie zrobiła atmosfera powagi, zadumy na terenie obiektu, odpowiednio kreowana muzyką i tekstami z głośników, ogromne monumenty, miejsca pamięci, ruiny twierdzy.

Uczestnicy wyjazdu byli bardzo zadowoleni z udziału w targach. Dla osób, które były na Białorusi po raz pierwszy była to okazja do poznania naszych partnerów i białoruskiej gospodarki, a dla przedsiębiorców do bezpośredniego nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi.
Uczestnicy wyjazdu poznali formułę Forum, co daje możliwość zorganizowania w przyszłości wyjazdu pod względem konkretnych działalności gospodarczych - w celu nawiązania współpracy, ewentualnie wzięcia udziału w tego rodzaju wydarzeniu gospodarczym.

Galeria

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego i Gminy Spiczyn 2010
zobacz
Szpital Powiatowy w Łęcznej
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron warszawaprojektowanie stron warszawa