Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Dzień Sportu w ZSG - ...

Aktualności

RSS

Dzień Sportu w ZSG - Gramy dla Helenki

Dyrektor Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej zaprasza uczniów klas gimnazjalnych oraz klas VII szkoły podstawowej do wzięcia udziału w charytatywnym Turnieju o Puchar Dyrektora ZSG w Łęcznej, którego organizatorem jest Szkolne Koło Wolontariatu. Turniej odbędzie się 30 maja w ramach szkolnego Dnia Sportu.

Podczas charytatywnego turnieju o godz. 13.00 będzie możliwość wylicytowania koszulek znanych piłkarzy polskich drużyn i nie tylko. Zebrane podczas turnieju środki zostaną przeznaczone na pomoc Helence Dylewskiej, trzyletniej dziewczynce z mózgowym porażeniem dziecięcym, dlatego gorąco zachęcam do udziału w tej imprezie. Dodatkowo zwycięska drużyna rozegra mecz towarzyski z I drużyną Górnika Łęczna.

Turniej odbędzie się w środę 30 maja 2018 r. o godz. 8.30 na obiektach sportowych ZSG w Łęcznej przy ul. Bogdanowicza 9. System rozgrywek turnieju uzależniony będzie od ilości zgłoszonych drużyn.

Zgłoszenia prosimy kierować do pana Adama Mateja, nauczyciela odpowiedzialnego za organizację turnieju, pod nr tel. 661 688 000. Nieprzekraczalny termin zgłoszeń 22 maja 2018 r.

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego i Gminy Spiczyn 2010
zobacz
Studia Łęczyńskie Tom 2-3
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

agencja interaktywnaagencja interaktywna