Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Powiat Łęczyński na ...

Aktualności

RSS

Powiat Łęczyński na Lubelskich Targach Turystycznych 2018

Już kolejny rok Starostwo Powiatowe w Łęcznej wzięło udział w Lubelskich Targach Turystycznych, które w tym roku odbyły się w dniach 18-20 maja. Na zorganizowanym przez nas stoisku można było zapoznać się z atrakcjami powiatu łęczyńskiego oraz najbliższych okolic - Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego.

Pomimo deszczowej pogody plenerowe targi zorganizowane przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną na Placu Teatralnym przed Centrum Spotkania Kultur odwiedziło wielu mieszkańców Lublina i turystów.

Swoją ofertę zaprezentowało 22 wystawców, m.in. Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, miasto Zamość, LOT Roztocze, Gmina Janów Lubelski, miasto Chełm, Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu, ukraińskie miasto Łuck, LOT Gotania, Owadolandia Park Edukacyjno-Rekreacyjny koło Wojciechowa i rękodzielnicy z Lubartowskiej 77, Park Trampolin Mania Skakania w Lublinie, Park Dźwięków "Dąbrówka" w Kozłowieckim Parku Krajobrazowym, biura podróży.

Na naszym stoisku dostępne były mapy i ulotki informacyjne dotyczące przyrody, kultury, historii, aktywnego wypoczynku i bazy noclegowo-gastronomicznej na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim. Ponadto pracownicy Poleskiego Parku Narodowego prezentowali bogatą ofertę parku zarówno dla turystów indywidualnych jak i grup zorganizowanych, w tym najnowszą ścieżkę przyrodniczą "Czahary", a załoga Słowiańskiego Grodu w Wólce Bieleckiej zapraszała do zwiedzania obiektu oraz na organizowane przez siebie imprezy, w tym na Rodzinny Piknik z okazji rozpoczęcia wakacji, który odbędzie się 30 czerwca. Nasze stoisko odwiedziły m.in. TVP Lublin oraz w Radio Lublin, na antenie których krótko zaprezentowaliśmy swój region.

Uczestnicy targów mogli wziąć udział w licznych konkursach, w których można było wygrać atrakcyjne nagrody m.in.:
- zestawy gadżetów promocyjnych Kameralne Pojezierze od naszego Starostwa,
- bezpłatne wejściówki i zestawy promocyjne od Poleskiego Parku Narodowego,
- zestawy upominków i bezpłatną wejściówkę od Słowiańskiego Grodu w Wólce Bieleckiej,
- karnety na bezpłatny nocleg dla 2 osób od Ośrodka Wypoczynkowego „Riviera Krasne”,
- vouchery od restauracji „Dworek nad Wieprzem” w Kijanach.
Dzięki temu, że konferansjer kilkukrotnie w ciągu każdego dnia targów szczegółowo prezentował darczyńców nagród, informacja o nich dotarła do szerokiego grona osób.

Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z naszego zaproszenia i dostarczyli do Lokalnego Centrum Informacji Turystycznej w Łęcznej swoje materiały informacyjno-promocyjne, które dystrybuowaliśmy podczas targów, przekazali nagrody dla uczestników konkursów, a przede wszystkim pomogli nam w obsłudze stoiska.


Galeria

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:
Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego i Gminy Spiczyn 2010
zobacz
Szpital Powiatowy w Łęcznej
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron krakówtworzenie stron kraków