Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » GKS Górnik Łęczna – ...

Aktualności

RSS

GKS Górnik Łęczna – KKPK Medyk Konin

GKS Górnik Łęczna - KKPK Medyk Konin Niedziela 27 maja będzie wyjątkowym dniem dla Łęcznej i jej mieszkańców. Tego dnia po meczu GKS Górnik Łęczna – KKPK Medyk Konin piłkarki Górnika po raz pierwszy w historii zostaną oficjalnie koronowane na mistrzynie Polski.

Rywalizacja ustępującego mistrza z nowym rozpocznie się w niedzielę o godzinie 17:30 na stadionie przy Alei Jana Pawła II 13 i będzie rozegrana w ramach 27 ostatniej kolejki Ekstraligi. Niezależnie od wyniku na boisku po jej zakończeniu odbędzie się ceremonia wręczenia pucharu i złotych medali piłkarkom GKS Górnik Łęczna, które po wywalczeniu trzech brązowych medali i trzech srebrnych w tym sezonie po raz pierwszy sięgnęły po złoto. Na trybunach podczas niedzielnego spotkania pojawią się setki kibiców pośród których znajdą się oficjele z Polskiego Związku Piłki Nożnej, Urzędu Miasta Łęczna, Lubelski Węgiel „BOGDANKA” Spółka Akcyjna, czy Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:
Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Międzyszkolny Powiatowy Przegląd Piosenki Turystycznej
zobacz
Studia Łęczyńskie Tom 2-3
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron wwwtworzenie stron www