Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Dzień Wolności i Praw ...

Aktualności

RSS

Dzień Wolności i Praw Obywatelskich w powiecie łęczyńskim

Kolejna akcja Powiatu Łęczyńskiego w ramach świętowania stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości to obchody Dnia Wolności i Praw Obywatelskich. Jako obywatele naszego kraju mamy szereg praw i wolności, na straży których stoi wiele instytucji. O tym, kto i jak może nam pomóc w określonych sprawach będzie można się dowiedzieć na stoisku informacyjnym podczas poniedziałkowego targu na łęczyńskim Pasterniku w dniu 4 czerwca.

Stoisko przygotowuje Starostwo Powiatowe w Łęcznej i będzie ono funkcjonowało w godz. 8.00-11.00. Będą na nim dostępne m.in. materiały dotyczące punktów nieodpłatnej pomocy prawnej finansowanych przez Powiat, bezpłatnej pomocy udzielanej przez Powiatowego Rzecznika Konsumentów, informacje Powiatowego Urzędu Pracy na temat przepisów dotyczących zatrudniania cudzoziemców, porady Państwowej Inspekcji Pracy.

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:
Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego i Gminy Spiczyn 2010
zobacz
Kameralne Pojezierze
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron wwwtworzenie stron www