Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Rusza rozbudowa drogi ...

Aktualności

RSS

Rusza rozbudowa drogi Nadrybie-Urszulin

W maju Powiat Łęczyński podpisał umowę z wykonawcą robót budowlanych na zadanie pn. „Rozbudowa drogi powiatowej Nr 1716 L Nadrybie – Urszulin”. Prace drogowe już ruszają, w związku z powyższym od 11 czerwca kierowcy muszą liczyć się z pewnymi utrudnieniami, które mogą wystąpić w czasie trwania inwestycji.

Prace na terenie powiatu łęczyńskiego będą prowadzone na odcinku od ronda w miejscowości Nadrybie do granicy z powiatem włodawskim przy jez. Sumin. Realizacja projektu jest zaplanowana na dwa lata, a termin zakończenia robót określony został na listopad 2019 r. Umowę podpisano z Przedsiębiorstwem Budowy Dróg i Mostów w Mińsku Mazowieckim.
Zadanie realizowane jest w ramach tzw. „megaprojektu” we współpracy z powiatami z woj. lubelskiego i będzie współfinansowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.


Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:
Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego i Gminy Spiczyn 2010
zobacz
Kameralne Pojezierze
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron krakówtworzenie stron kraków