Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Piknik Rodzinny w ...

Aktualności

RSS

Piknik Rodzinny w Nadrybiu

W niedzielę 03 czerwca 2018 roku przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Nadrybiu odbył się coroczny Piknik Rodzinny. Organizatorem imprezy była dyrekcja, grono nauczycielskie, pracownicy placówki wraz z Radą Rodziców.

Tegoroczny piknik przebiegał pod hasłem „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Hasło dzisiejszego pikniku jest ukłonem w stronę dzieci, których święto obchodziliśmy dwa dni wcześniej , bo to przecież uśmiech dziecka sprawia, że na tę chwilę znikają wszystkie problemy. Dobra muzyka i występy naszych przedszkolaków, uczniów i uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Janowicy przypomniały wszystkim obecnym o aktywności fizycznej, która pomaga nam zachować zdrowie. Rodziny mogły wykazać się sprawnością fizyczną, kreatywnością i umiejętnością współpracy podczas „zawodów na wesoło”. Po raz pierwszy wszystkim obecnym czas uprzyjemnił występ kapeli górniczej ,,Karbon”.

Podczas pikniku zostały ogłoszone wyniki konkursów przeprowadzonych wśród przedszkolaków i uczniów naszej placówki, a nagrody zostały ufundowane przez Gminną Komisję Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Puchaczów, Gminę Puchaczów i Warsztaty Terapii Zajęciowej w Janowicy.
Podsumowany został również XIX międzyszkolny konkurs ortograficzny dla uczniów klas IV-VII o Pióro Wójta Gminy Puchaczów oraz po raz pierwszy przeprowadzony w naszej szkole konkurs ,, Wiedzy o Rosji” zorganizowany we współpracy z UMCS Lublin.
Podczas spotkania odbył się IV Charytatywny Bieg po Zdrowie, z którego dochód ze sprzedaży cegiełek zostanie przeznaczony na cele Szkolnego Klubu Wolontariusza. Nagrody rzeczowe dla uczestników biegu ufundowała Gmina Puchaczów.
W trakcie spotkania został rozegrany mecz piłki nożnej, w którym rywalizowali rodzice i nauczyciele z uczniami. Piłkę dla zwycięskiej drużyny rodziców ufundował Starosta Łęczyński.
Występom na scenie towarzyszyły stoiska rękodzieła, z książkami, z zabawkami dla dzieci, malowaniem twarzy i włosów. Można było miło spędzić czas w kawiarence przy pysznym ciastku, lodach, herbatce i posilić się kiełbaską z grilla. Maluchom atrakcji dostarczyły zjeżdżalnie na dmuchanych zamkach, trampolina i możliwość przejażdżki na kucyku. Ponadto Szkolny Klub Wolontariusza „Motyle” zorganizował dla najmłodszych Loterię rzeczową.
Patronat honorowy nad Piknikiem Rodzinnym sprawowali Wójt Gminy Puchaczów oraz Starosta Łęczyński, za co bardzo serdecznie dziękujemy.

Sponsorami upominków, nagród i poczęstunku byli: Gmina Puchaczów, Starostwo Łęczyńskie, Lubelski Węgiel „Bogdanka S.A, , państwo Anna i Adam Niwińscy, Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Puchaczów, pan Adam Grzesiuk, Sklep ,,Pola Market” Anna Bielawska, pan Tomasz i Małgorzata Hołowińscy, pan Paweł Gil, pani Henryka Środek, pani Ewelina Suprynowicz, Hurtownia Spożywcza „LEMONEX”, ,,AD-REM” Beata i Mariusz Jureccy, Bruno-Tassi spółka komandytowa, P.P.H.U. Gramar sp. z o.o. oraz Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. J. i K. Bogdanowiczów w Nadrybiu i Rada Rodziców Przedszkola w Nadrybiu.

Wszystkim ofiarodawcom oraz rodzicom bardzo dziękujemy za pomoc, zrozumienie i zaangażowanie. Wszak zobaczyć ogromną radość na twarzy małego dziecka, tylko dlatego, że otrzymało od nas odrobinę serca, czasu i skromny upominek, jest jak pozytywny zastrzyk energii.

Tekst i zdjęcia: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nadrybiu

Galeria

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:
Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Międzyszkolny Powiatowy Przegląd Piosenki Turystycznej
zobacz
Szpital Powiatowy w Łęcznej
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron krakówprojektowanie stron kraków