Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Gminy Cyców, Ludwin i ...

Aktualności

RSS

Gminy Cyców, Ludwin i Puchaczów w czerwonej strefie

Rozszerza się zasięg czerwonej strefy ASF (obszar objęty ograniczeniami) na terenie naszego powiatu. Oprócz kolejnego fragmentu gminy Cyców objęła ona również część gmin Ludwin i Puchaczów.

Do czerwonej strefy została włączona część gminy Ludwin położona na wschód od linii wyznaczonej przez drogę łączącą Puchaczów i Dratów, a następnie przez drogę nr 820 do północnej granicy Gminy Cyców położona na północ od linii wyznaczonej przez drogę nr 841 do miejscowości Wólka Cycowska, a następnie od Wólki Cycowskiej przez drogę nr 82 do wschodniej granicy gminy i część gminy Puchaczów położona na północ od linii wyznaczonej przez drogę łączącą miejscowości Stara Wieś, Puchaczów i Dratów.
Aktualna mapa obszarów znajduje się na stronie Głównego Lekarza Weterynarii: https://www.wetgiw.gov.pl/nadzor-weterynaryjny/asf-w-polsce

Pliki

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:
Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego 2017 w Milejowie
zobacz
Studia Łęczyńskie Tom 2-3
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron wwwprojektowanie stron www