Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Warsztaty na Politechnice ...

Aktualności

RSS

Warsztaty na Politechnice Krakowskiej z udziałem uczniów „Jagiellończyka”

Ania Sachadyń, Justyna Trepiak i Damian Biały - trójka uczniów z klasy III TAK pod opieką pani Emilii Salak w dniach 13-15 czerwca wybrała się do Krakowa. Celem głównym tego wyjazdu było uczestnictwo w gali rozdania nagród ogólnopolskiego konkursu na projekt miejsca do czytania przy szkole, w którym Ania zajęła II miejsce, a Justyna otrzymała wyróżnienie.

Drugim ważnym punktem programu był udział całej trójki w cyklu dwudniowych warsztatów tematycznych na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej.
W ramach tych zajęć uczniowie mogli przez chwilę poczuć się jak prawdziwi studenci - tworzyli projekty zagospodarowania przestrzeni miejskiej, odwzorowywali przedmiot w perspektywie oraz rysowali drzewo w plenerze a także tworzyli trójwymiarowy model bramy do parku narodowego.
Swoistym bonusem wycieczki był długi spacer po Starym Mieście w trakcie którego można było poznać najważniejsze zabytki Krakowa - Planty, Kościół Mariacki, Sukiennice, Barbakan, Zamek Królewski na Wawelu, no i oczywiście odwiedzić Smoka Wawelskiego.

Galeria

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego i Gminy Spiczyn 2010
zobacz
Szpital Powiatowy w Łęcznej
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

serwisy internetoweserwisy internetowe