Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Zostań Miss Powiatu ...

Aktualności

RSS

Zostań Miss Powiatu Łęczyńskiego

Dożynki Powiatu Łęczyńskiego odbędą się 9 września w Ludwinie. Jak co roku jedną z atrakcji imprezy będą Wybory Miss. Nabór kandydatek potrwa do 10 sierpnia.

W Wyborach Miss Powiatu Łęczyńskiego mogą wziąć udział wszystkie piękne i odważne mieszkanki powiatu łęczyńskiego, powyżej 15 roku życia. Podobnie jak w latach ubiegłych, uczestniczki konkursu zaprezentują się na dożynkowej scenie w stroju ludowym oraz wieczorowym. Udział w konkursie to okazja do realizacji swoich marzeń i sprawdzenia się przed konkursowym jury oraz zgromadzoną publicznością. Na laureatki czeka wiele atrakcyjnych nagród – m.in. nagrody finansowe, upominki, vouchery na usługi szkoleniowe, kosmetyczne, fryzjerskie, restauracyjne, a także możliwość zaistnienia w świecie modelingu. Organizatorami konkursu są: Starostwo Powiatowe w Łęcznej oraz DIVA GLAMOUR EVENT AGENCY.

Nabór kandydatek prowadzony będzie do 10 sierpnia przez Starostwo Powiatowe w Łęcznej. Informacji na temat konkursu udziela Wydział Inwestycji, Promocji i Rozwoju Powiatu - Aleksandra Wolska, tel. 81/ 531 52 04 lub 81/ 531 52 02. Zgłoszenia należy przesłać w formie skanu na adres e–mail: a.wolska@powiatleczynski.pl lub dostarczyć osobiście do Starostwa Powiatowego w Łęcznej (pokój nr 9 lub Lokalne Centrum Informacji Turystycznej).
Osoby niepełnoletnie biorą udział za zgodą opiekuna prawnego.


Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem konkursu w pliku poniżej.
Zapraszamy również na profil społecznościowy konkursu: https://www.facebook.com/missdozynek/

Natalia Ławnik – Miss Dożynek Powiatu Łęczyńskiego 2017
- Udział w konkursie Miss Dożynek wspominam bardzo dobrze. Na próbach panowała przyjazna atmosfera. Wygrana przyniosła mi wiele nagród. Główną nagrodą był kurs języka angielskiego w Leader School w Łęcznej, w którym wzięłam udział. Otrzymałam też wiele voucherów, dzięki którym miałam możliwość skorzystania z usług, m.in. fryzjerskich, kosmetycznych i gastronomicznych, a także gotówkę. Dzięki temu, że zdobyłam tytuł Miss mogłam wziąć udział w pokazie mody. Konkurs przyniósł mi wiele doświadczenia, takiego jak obycie ze sceną i współpraca z ludźmi. Dodał również pewności siebie, co pomogło mi wziąć udział w kolejnym konkursie - Queen Województwa Lubelskiego. Uważam, że zawsze warto próbować swoich sił, dlatego jeśli interesujesz się modelingiem to zachęcam do udziału w wyborach. Może to właśnie Ty zostaniesz tegoroczną Miss?


Pliki

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:
Geoportal
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego i Gminy Spiczyn 2010
zobacz
Kameralne Pojezierze
zobacz

Copyright © 2018 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron internetowychprojektowanie stron internetowych