Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Święto Policji w ...

Aktualności

RSS

Święto Policji w łęczyńskiej komendzie

27 lipca uroczystość Święta Policji obchodzili policjanci i pracownicy łęczyńskiej jednostki. Był to szczególny dzień dla wszystkich funkcjonariuszy. W trakcie uroczystej zbiórki i w obecności zaproszonych gości, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej otrzymali wyróżnienia i nominacje na wyższe stopnie służbowe.

Od mszy świętej w kościele p.w. św. Barbary w Łęcznej rozpoczęły się obchody 99. rocznicy Święta Policji Państwowej. Następnie policjanci przy dźwiękach orkiestry górniczej przemaszerowali na miejsce uroczystego apelu pod Komendę Powiatową Policji w Łęcznej. W dalszej części uroczystości na placu przed budynkiem komendy funkcjonariusze otrzymali z rąk Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie insp. Mariusza Siegiedy akty mianowania na wyższe stopnie służbowe. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych, innych służb mundurowych i instytucji współpracujących z Policją na rzecz bezpieczeństwa w powiecie.

Podczas apelu 41 funkcjonariuszy otrzymało z rąk Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie akty mianowania na wyższe stopnie służbowe. Ponadto z okazji tegorocznego Święta Policji Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie za wzorową postawę i osiągane wyniki w służbie wyróżnił nagrodą motywacyjną 7 policjantów i pracownika cywilnego Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej. 11 funkcjonariuszy uhonorowano odznaką NSZZ Policjantów.

W dalszej części uroczystości zaproszeni goście przekazali na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Łęcznej – insp. Jarosława Bryla gratulacje i podziękowania dla wszystkich funkcjonariuszy i pracowników policji. Nie szczędzili wyrazów wdzięczności dla ich rodzin za wytrwałość i wyrozumiałość. Uroczyste obchody Święta Policji uświetniała orkiestra górnicza. Wszystkim odznaczonym i mianowanym na wyższe stopnie składamy serdeczne gratulacje.

Źródło: http://leczna.lubelska.policja.gov.pl/

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:
Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego 2017 w Milejowie
zobacz
Kameralne Pojezierze
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron warszawaprojektowanie stron warszawa