Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Konkurs "Na wsi ...

Aktualności

RSS

Konkurs "Na wsi najlepiej"

W dniu 18.07.2018 rozpoczął się nowy konkursu „Na wsi najlepiej – 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej”. Działanie m.in. polega na wyłonieniu 12 najlepszych praktyk w turystyce wiejskiej w 4 kategoriach: "Wypoczynek u rolnika”, „Wypoczynek na wsi”, „Oferta wypoczynkowa turystyki wiejskiej”, "Oferta szlaków kulinarnych na terenach wiejskich”.


Konkurs dotyczący turystyki wiejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich zgodnie z Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.

To wyjątkowa tego typu akcja w Polsce, której celem jest identyfikacja, upowszechnianie i promowanie 12 dobrych praktyk na obszarach wiejskich.

Działanie m.in. polega na wyłonieniu 12 najlepszych praktyk w turystyce wiejskiej w 4 kategoriach:
• „Wypoczynek u rolnika”,
• „Wypoczynek na wsi”,
• „Oferta wypoczynkowa turystyki wiejskiej”,
• „Oferta szlaków kulinarnych na terenach wiejskich”.

Dobre praktyki nagrodzone w konkursie zostaną objęte specjalną promocją, w ramach której znajdą się: wydawnictwo albumowe w nakładzie 10 tys. egz., reportaże blogerów specjalizujących się w turystyce, artykuły oraz prezentacja na stronach Polskiej Organizacji Turystycznej, a także w mediach społecznościowych.

Zapraszamy na oficjalną stronę, na której znajduje się cała idea, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin jak również dane teleadresowe do biura konkursu: https://nawsinajlepiej.polska.travel/

W przypadku dodatkowych pytań zachęcam do bezpośredniego kontaktu z liderem projektu Panem Filipem Płodzień, tel. +48 (22) 536 71 16, email: filip.plodzien@pot.gov.pl

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:
Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego 2017 w Milejowie
zobacz
Kameralne Pojezierze
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie strontworzenie stron