Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Rozwijanie kompetencji ...

Aktualności

RSS

Rozwijanie kompetencji kluczowych uczniów - szkolenia i doradztwo dla JST w woj. lubelskim

Z przyjemnością informujemy, że Powiat Łęczyński uczestniczy w projekcie: „Rozwijanie kompetencji kluczowych uczniów – szkolenia i doradztwo dla JST w woj. lubelskim”. Projekt jest realizowany w ramach Działania 2.10 Wysoka jakość systemu oświaty Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej Regionalny Ośrodek w Lublinie.

Szkolenia prowadzone są w grupach, składających się z przedstawicieli reprezentujących te same typy jednostek samorządu terytorialnego (gminy wiejskie, gminy miejskie i miejsko-wiejskie, powiaty).
Celem projektu jest odniesienie kompetencji przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego z województwa lubelskiego w zakresie zarządzania oświatą, ukierunkowanego na rozwój szkół i kompetencji kluczowych uczniów poprzez wdrożenie programów szkoleniowo-doradczych wraz z obudową metodyczną, a także wdrożenie planów podnoszenia jakości oświaty oraz wspomagania szkół w zakresie kompetencji kluczowych uczniów w jednostkach samorządu terytorialnego. Zależy nam zwłaszcza na wsparciu szkoleniowo-doradczym powiatu w stworzeniu lokalnego planu podnoszenia jakości usług oświatowych i wspomagania szkół–jako strategicznego dokumentu– planu konkretnych działań wynikających z długoterminowej wizji rozwoju oświaty.

Więcej informacji na stronie:

http://www.frdl.lublin.pl/projekty/rozwijanie-kompetencji-kluczowych-uczniow

https://www.ore.edu.pl/category/projekty-po-wer/zarzadzanie-oswiata-w-samorzadach/zarzadzanie-oswiata-w-samorzadach-aktualnosci/

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:
Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Międzyszkolny Powiatowy Przegląd Piosenki Turystycznej
zobacz
Szpital Powiatowy w Łęcznej
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron internetowychtworzenie stron internetowych