Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Kino plenerowe w ...

Aktualności

RSS

Kino plenerowe w Łęcznej

Dmuchana zjeżdżalnia i place zabaw, gry i konkursy dla dzieci, animatorzy zabaw oraz wieczorny pokaz filmów na wielkim ekranie to atrakcje przygotowane na festyn rodzinny, który odbędzie się w niedzielę 12 sierpnia na placu międzyosiedlowym w Łęcznej przy ul. Wierzbowej. Wstęp wolny!

Od godziny 14.00 na dzieci będą czekały dmuchańce, w tym duża zjeżdżalnia i tor przeszkód. Animatorzy będą malować twarze i organizować atrakcje dla najmłodszych. O 16.30 pojawi się lubelska grupa Scena Juno, zapewniając świetną zabawę przy muzyce, a także wiele ciekawych konkursów. Dla dzieci darmowa wata cukrowa i popcorn.

Wieczorem, o godzinie 20.00, rozpocznie się projekcja pierwszego filmu. Najmłodsi będą mogli obejrzeć film animowany o przygodach wesołych pingwinów „Happy Feet. Tupot małych stóp 2”. Natomiast nieco starszych zapraszamy na godzinę 22.00 na wysoko oceniany film „Iluzja”, w którym grupa iluzjonistów podczas swoich przedstawień obrabowuje banki, a ukradzione pieniądze rozdaje publiczności. Będzie się działo! Organizator pokazu zapewnia krzesełka.

Impreza odbędzie się w niedzielę 12 sierpnia na placu międzyosiedlowym przy ul. Wierzbowej, a w przypadku brzydkiej pogody - w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 przy ulicy Jaśminowej 6.
Serdecznie zapraszamy na wspólne piknikowanie. Można zabrać koce oraz wygodne leżaki.

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:
Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego 2017 w Milejowie
zobacz
Kameralne Pojezierze
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie strontworzenie stron