Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Mistrzynie Polski kontra ...

Aktualności

RSS

Mistrzynie Polski kontra Akademiczki z Krakowa

GKS Górnik Łęczna - AZS UJ Kraków W najbliższą sobotę 25 sierpnia piłkarki GKS Górnik Łęczna zmierzą się przed własną publicznością z AZS UJ Kraków. Dla mistrzyń Polski będzie to pierwszy mecz na stadionie przy Alei Jana Pawła II 13 w sezonie 2018/2019.

Turniej kwalifikacyjny UEFA Women’s Champions League, w którym wystartowały na początku sierpnia piłkarki GKS Górnik Łęczna sprawił, że Mistrzynie Polski musiały przełożyć dwa pierwsze ligowe spotkania i dopiero w ostatni weekend przystąpiły do rozgrywek Ekstraligi 2018/2019. Na inaugurację sezonu „Górniczki” rozbiły w Szczecinie tamtejszą Olimpię 7:0, a pięć bramek w sobotnim spotkaniu zdobyła najskuteczniejsza piłkarka Ekstraligi z poprzednich dwóch lat Ewelina Kamczyk. Teraz przyszedł czas na pierwszy mecz przed własną publicznością. W sobotę 25 sierpnia mistrzynie Polski zmierzą się na stadionie w Łęcznej z AZS UJ Krajów. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 16:00.

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego 2017 w Milejowie
zobacz
Studia Łęczyńskie Tom 2-3
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

sklepy internetowesklepy internetowe