Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Nasz udział w Dożynkach ...

Aktualności

RSS

Nasz udział w Dożynkach Wojewódzkich 2018

2 września delegacja reprezentująca nasz powiat wzięła udział w Dożynkach Wojewódzkich 2018 w Radawcu.

W związku z dożynkami gminnymi w 4 gminach na terenie powiatu łęczyńskiego (Cyców, Ciechanki, Milejów, Puchaczów) delegacji przewodzili Zbigniew Dąbek - Naczelnik Wydziału Budownictwa i Architektury oraz Marta Piwońska - Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych. W tym roku przedstawicielami naszego powiatu w konkursie wieńców dożynkowych było Sołectwo Jaszczów, które przygotowało wieniec tradycyjny w kształcie korony z elementami nawiązującymi do 100 lecia odzyskania niepodległości, a także Sołectwo Zezulin Drugi z wieńcem nowoczesnym, prezentującym zwierzęta domowe obecne niemal w każdym gospodarstwie wiejskim - psa i koty, który zwrócił szczególną uwagę wszystkich dzieci. Obydwa wieńce za udział w konkursie zostały nagrodzone wyróżnieniami.
Wśród odznaczonych rolników również nie zabrakło naszego reprezentanta - okolicznościowy medal otrzymał Zbigniew Kołodziej z Puchaczowa.

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym Powiat Łęczyński mógł czynnie uczestniczyć i zaprezentować się podczas Dożynek Wojewódzkich, a w szczególności delegacjom wieńcowym oraz Zarządowi Dróg Powiatowych za transport wieńca.

Galeria

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Międzyszkolny Powiatowy Przegląd Piosenki Turystycznej
zobacz
Kameralne Pojezierze
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

agencja interaktywnaagencja interaktywna