Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Druga edycja ...

Aktualności

RSS

Druga edycja „Linteriady”

25 września 2018 r. przedstawiciel firmy PRG Linter S.A. Andrzej Fedurek odwiedził Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej, by zaproponować uczniom klas czwartych uczestnictwo w Konkursie Współzawodnictwa Zespołowego „Linteriada”.

Gościa oraz firmę, którą reprezentuje przedstawił dyrektor ZSG Arkadiusz Marucha. Przypomniał też uczniom czego dotyczą poszczególne etapy konkursu, który w ubiegłym roku miał swoją pierwszą edycję: I etap to rywalizacja sportowa, II etap to przygotowanie projektu, związanego z branżą górniczą, III etap artystyczny (fotograficzny), IV etap bierze pod uwagę oceny z przedmiotów zawodowych. Dyrektor zachęcał do włączenia się w rywalizację, bo jak podkreślał nagroda jest tego warta. Uczniowie, którzy w ubiegłym roku wypoczywali w Istebnej twierdzili, że był to wspaniały odpoczynek przed maturą.

Do konkursu przystąpić mogą sześcioosobowe drużyny. Zwycięska szóstka, tak jak i w ubiegłym roku, wyjedzie na tygodniowy pobyt do Istebnej do ośrodka wypoczynkowego firmy Linter Tour S.A.
- Postanowiliśmy tak zbudować ten konkurs, żebyście mogli wykazać się na wielu płaszczyznach – mówił dyrektor techniczny PRG Linter - Nacisk kładziemy nie tylko na wiedzę zawodową, bo dziś równie ważna jest kreatywność i umiejętność pracy zespołowej. Chcemy by każdy uczestnik poznawał swoje miejsce w grupie, odkrywał w grupie lidera i na niego pracował. To jest bardzo istotne, by osiągać założone cele - mówił. - Będziemy też nagradzać uczestników na każdym etapie, a nie tylko zwycięzców całego konkursu.
Uczniowie mogą dobierać się w zespoły nie tylko w obrębie klasowym. Mają na to czas do końca tygodnia. Równolegle firma prowadzi tego typu konkurs w Zespole Szkół w Ostrowie Lubelskim.
Koordynatorem konkursu w ZSG jest nauczycielka przedmiotów zawodowych Ewa Pytka.

Galeria

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:
Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego i Gminy Spiczyn 2010
zobacz
Studia Łęczyńskie Tom 2-3
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron internetowychtworzenie stron internetowych