Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Przychodnia na Starym ...

Aktualności

RSS

Przychodnia na Starym Mieście w Łęcznej jest i będzie

W związku z nieprawdziwymi informacjami dotyczącymi rzekomej likwidacji przychodni na Starym Mieście w Łęcznej Zarząd Powiatu w Łęcznej informuje.

Budynek przychodni mieszczącej się przy Rynku II w Łęcznej, którego właścicielem jest Powiat Łęczyński wymaga gruntownego remontu. Wobec braku środków w budżecie powiatu na ten cel, Zarząd postanowił nieruchomość sprzedać i ogłosił przetarg w tej sprawie. Nowy właściciel mógłby dokonać niezbędnych inwestycji, a usługi medyczne dla okolicznych mieszkańców nadal mogłyby być realizowane w wyremontowanym budynku, w lepszych niż dotychczas warunkach.

Sprawa sprzedaży nieruchomości co najmniej dwukrotnie była przedstawiana na forum Rady Powiatu i nikt nigdy nie podważał słuszności takiej decyzji.

Aktualnie przetarg dotyczący sprzedaży nieruchomości z przyczyn formalnych został odwołany, Zarząd Powiatu stanowczo jednak protestuje przeciwko rozpowszechnianiu wśród mieszkańców nieprawdziwych informacji dotyczących likwidacji przez Powiat Łęczyński przychodni na Starym Mieście.

Zarząd Powiatu w Łęcznej

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:
Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego i Gminy Spiczyn 2010
zobacz
Szpital Powiatowy w Łęcznej
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

sklepy internetowesklepy internetowe