Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Dzień Nauczyciela na ...

Aktualności

RSS

Dzień Nauczyciela na sportowo

W piątek 12 października w samo południe w ramach powiatowych obchodów Dnia Edukacji Narodowej drużyna Powiatu Łęczyńskiego rozegrała mecz piłki nożnej z drużyną nauczycieli z uczniami. Przy pięknej, wręcz letniej pogodzie rywalizacja toczyła się na kompleksie boisk zlokalizowanych przy ul. Bogdanowicza w Łęcznej.

Wygrała młodość, bo inaczej być nie mogło - w drużynie naszego przeciwnika przeważali uczniowie Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej. Sędzią meczu był Stanisław Bosak, zaś wśród kibiców można było dostrzec między innymi Starostę Łęczyńskiego Romana Cholewę i Dyrektora ZSG w Łęcznej Arkadiusza Maruchę. Mecz toczył się w miłej atmosferze i zakończył się zdecydowanym zwycięstwem przeciwnika. Bramkę, trzeba dodać przepiękną bramkę dla drużyny Powiatu strzelił Marek Kloc.

Inicjatywa ciekawa więc miejmy nadzieję, że będzie kontynuowana w przyszłości. Drużyna powiatu już się przygotowuje do rewanżu. Do zobaczenia za rok.

Skład drużyny Powiatu Łęczyńskiego: Tomasz Kalinowski (bramkarz), Mariusz Łagodziński, Łukasz Bijata, Patryk Woźniak, Andrzej Fiutka, Tomasz Zielony, Robert Kasprzak, Marek Kloc.

Galeria

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego i Gminy Spiczyn 2010
zobacz
Kameralne Pojezierze
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron krakówprojektowanie stron kraków