Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Strefa Aktywności ...

Aktualności

RSS

Strefa Aktywności Sportowej w Milejowie

Dzięki staraniom Zarządu Powiatu w Łęcznej przy Zespole Szkół im. Simona Bolivara w Milejowie, została wykonana w wariancie podstawowym Otwarta Strefa Aktywności Fizycznej międzypokoleniowej.

Strefa w Milejowie składa się z siłowni plenerowej na 6 urządzeń, w tym urządzenia podwójne: orbitrek, wioślarz, motylek, koło Tai-Chi, twister i wahadło, rowerek, biegacz oraz ze strefy relaksu składającej się z ławek, urządzeń do gier: stolika do gier w szachy/warcaby, gry w kółko i krzyżyk oraz z nasadzeń dookoła placu i pomiędzy urządzeniami.

Inwestycja została sfinansowana ze środków własnych Powiatu oraz uzyskanego dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki, w ramach programu Programu Rozwoju Małej Infrastruktury Sportowo-Rekreacyjnej O Charakterze Wielopokoleniowym - Otwarte Strefy Aktywności (Osa).

Galeria

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Międzyszkolny Powiatowy Przegląd Piosenki Turystycznej
zobacz
Szpital Powiatowy w Łęcznej
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron internetowychprojektowanie stron internetowych