Życzenia Bożonarodzeniowe

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności

Program edukacji ekonomicznej w ZSR w Kijanach

Szkoła nawiązała współpracę ze Stowarzyszeniem Krzewienie Edukacji Finansowej i realizuje projekt: „Biznesplan? To nie takie trudne!” opracowany we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach edukacji ekonomicznej. Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach jest jedną z 15 szkół biorących udział w projekcie. Do projektu zaangażowaliśmy 19 uczniów z klas III D i II R. ... »

Dzień Patrona w Szkole Podstawowej w Nadrybiu

23 lutego 2017 roku społeczność Szkoły Podstawowej im. Jana i Kazimierza Bogdanowiczów w Nadrybiu obchodziła Dzień Patrona, w którym uczestniczyli przedstawiciele władz Powiatu Łęczyńskiego. ... »

Konkurs ofert - integracja społeczna osób bezrobotnych

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Łęcznej ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w roku 2017 zadania publicznego w formie powierzenia działań w zakresie integracji społecznej osób bezrobotnych w ramach Programu Aktywizacja i Integracja, zwanego dalej PAI oraz zaprasza do składania ofert. ... »

30 - lecie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Łęcznej

W dniu 17.02.2017r. Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Łęcznej obchodziła Jubileusz XXX – lecia powstania. ... »

XXVIII Sesja Rady Powiatu w Łęcznej

Serdecznie zapraszam na XXVIII Sesję Rady Powiatu w Łęcznej, która odbędzie się w dniu 27 lutego 2017 roku o godzinie 13.00 w sali konferencyjnej Centrum Zarządzania Siecią w Łęcznej. ... »

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert

Zarząd Powiatu w Łęcznej podjął uchwałę w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Łęczyńskiego w roku 2017 w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w zakresie upowszechniania kultury fizycznej, sportu i turystyki oraz w zakresie ochrony zdrowia. Więcej informacji w załącznikach: ... »

Nowa oferta Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej

Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej jest szkołą kształcącą w zawodach poszukiwanych na rynku pracy. W przyszłym roku szkolnym w ofercie szkoły pojawi się wiele ciekawych propozycji. Szkoła szczyci się wysokim poziomem kształcenia. W ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY Technikum elektryczne w ZSG w Łęcznej zostało uhonorowane tytułem „Srebrnej Szkoły 2017”. ... »

Tłusty Czwartek w Ludwinie

Gmina Ludwin zaprasza 23 lutego 2017 na XVI Ludwińskie Święto Smaków "Tłusty Czwartek". ... »

"Bezpieczne życie" - podsumowanie konkursu

17 lutego 2017 r. Starosta Łęczyński Roman Cholewa rozdał nagrody laureatom siódmej edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Bezpieczny dom i gospodarstwo”, który odbył się w ramach realizacji w powiecie łęczyńskim programu edukacyjnego „Bezpieczne życie”. ... »

Głowy - nowa wystawa w Centrum Kultury w Łęcznej

Centrum Kultury w Łęcznej zaprasza na wernisaż wystawy rzeźby Stanisława Andrzeja Winiarskiego pt. "Głowy" w galerii Centrum Kultury w Łęcznej ul. Obrońców Pokoju 1 dniu 17 lutego 2017 r., godz. 18.00. Wystawa czynna do 8 marca 2017 r., od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00 ... »

Zapraszamy szkoły do udziału w szóstej edycji projektu „Czas na zdrowie” Fundacji BOŚ!

Celem głównym projektu jest upowszechnienie wiedzy nt.: rolnictwa ekologicznego, żywności ekologicznej, regionalnej i tradycyjnej oraz zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Projekt adresowany jest do uczniów szkół wszystkich poziomów tj. podstawowego, gimnazjalnego i ponadgimnazjalnego. ... »

Kursy w Zespole Szkół Rolniczych w Kijanach

ZSR w Kijanach ogłasza nabór na odpłatne kursy: Stosowanie środków ochrony roślin sprzętem naziemnym, Operator kombajnów zbożowych, Kurs wózków widłowych, Kurs kas fiskalnych. ... »

Ruszyła rekrutacja do projektu dotacyjnego na założenie działalności gospodarczej