Życzenia Wielkanocne

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności

Dni Łęcznej

W dniach od 26 do 28 maja 2017 roku odbędą się Dni Łęcznej. ... »

Dni otwarte w Izbie Regionalnej

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łęczyńskiej zaprasza na dni otwarte w Izbie Regionalnej połączone z otwarciem nowej ekspozycji zbiorów. ... »

Konkurs "Jestem bezpieczny" rozstrzygnięty

Już po raz XVII obył się Konkursu Wiedzy Prewencyjnej pod hasłem ,,Jestem Bezpieczny”. Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV – VI szkół podstawowych. Przystąpiły do niego wszystkie szkoły z terenu powiatu. Organizatorami konkursu są Komenda Powiatowa Policji w Łęcznej oraz Starostwo Powiatowe w Łęcznej. ... »

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym

W dniu 24 maja 2017 r. w Zespole Szkół nr 2 w Łęcznej odbył się Finał Wojewódzki XL Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych. ... »

Sąsiedzka giełda przydasiów

31 maja 2017 roku w Łęcznej odbędzie się Sąsiedzka giełda przydasiów – wymień, sprzedaj, kup. ... »

Piknik rodzinny "Stawiamy na rodzinę"

W piątek 26 maja 2017 roku w godzinach 14:00 – 18:00 przy ulicy Wiosennej odbędzie się piknik rodziny „Stawiamy na rodzinę” . Piknik organizowany w ramach kampanii społecznej "Razem Przeciwko Przemocy - wsparcie rodziny" i Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. ... »

Dni Otwarte w naszych szkołach średnich

Trwają Dni Otwarte w szkołach średnich prowadzonych przez Powiat Łęczyński. Dzień Otwarty służy pełnej prezentacji kierunków kształcenia, wyposażenia pracowni oraz zaplecza dydaktycznego.Tego dnia można zwiedzić sale lekcyjne, porozmawiać ze starszymi kolegami oraz nauczycielami. W szczególności zapraszamy gimnazjalistów i ich rodziców. Kolejne spotkanie już 26 maja w Zespole Szkół Rolniczych w Kijanach. ... »

Trzy medale seniorów „ISKRY” Spiczyn

W dniach od 19 do 21 maja 2017 r. w Białogardzie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w zapasach – styl wolny. ... »

Historyczna Majówka w Zawieprzycach: 20-21 maja 2017

Już za tydzień jubileuszowa X Historyczna Majówka w Zawieprzycach. Jak co roku na zawieprzyckim wzgórzu zamkowym nie zabraknie ciekawych pokazów i warsztatów historycznych oraz mnóstwa atrakcji dla całych rodzin. ... »

W ZSG będą się kształcić sportowcy

18 maja 2017 r. została podpisana oficjalna umowa o współpracy pomiędzy Powiatem Łęczyńskim a Górnikiem Łęczna S.A. i Górniczym Klubem Sportowym Górnik Łęczna. Celem współpracy jest realizacja programu szkolenia sportowego w piłce nożnej i innych sportach uprawianych przez uczniów Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej. ... »

Stypendia i praca w Bogdance dla najzdolniejszych uczniów

17 maja u w siedzibie Zarządu LW „Bogdanka” zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Zespołem Szkół w Ostrowie Lubelskim, Zespołem Szkół Górniczych w Łęcznej a Lubelskim Węglem „Bogdanka” S.A. Na jego mocy został ustanowiony program stypendialny dla najlepszych uczniów kształcących się w zawodach bezpośrednio związanych z górnictwem, jak również w zawodzie technik mechanik i technik elektryk. ... »

Młodzi plastycy nagrodzeni

17 maja 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Łęcznej Wicestarosta Dariusz Kowalski i Kierownik Zespołu ds. Zarządzania Kryzysowego, Spraw Obronnych i Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Łęcznej Katarzyna Warszawska – Krakowiak wręczyli dyplomy i nagrody laureatom etapu powiatowego XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem „25 lat PSP –Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”. ... »

Eliminacje powiatowe XXXVI Małego Konkursu Recytatorskiego rozstrzygnięte!

16.05.2017 r. Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęcznej już po raz piąty organizowała eliminacje powiatowe XXXVI Małego Konkursu Recytatorskiego. Uczestniczyło w nich 28 uczniów ze szkół podstawowych z terenu powiatu łęczyńskiego. ... »

Badania w ramach programu „Nie nowotworom u dzieci” za nami!

Ambulans Fundacji Ronalda McDonalda już po raz drugi gościł w powiecie łęczyńskim. Tym razem w jego gabinetach przebadano ponad 140 dzieci. Akcja miała na celu wczesną diagnostykę nowotworów i innych zmian wewnątrzustrojowych u dzieci ... »

V POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY MISTRZ ORTOGRAFII ROZSTRZYGNIĘTY!

Dnia 11.05.2017 r. w Gimnazjum nr 1 im. Króla Bolesława Chrobrego w Łęcznej odbyła się V edycja Powiatowego Konkursu Ortograficznego dla Gimnazjalistów ... »

1 2 3 »

Geoportal