Życzenia Wielkanocne

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności

XXXVI Sesja Rady Powiatu w Łęcznej

Herb Serdecznie zapraszam na XXXVI Sesję Rady Powiatu w Łęcznej, która odbędzie się w dniu 21 listopada 2017 roku o godzinie 13.00 w sali konferencyjnej Centrum Zarządzania Siecią w Łęcznej. ... »

Światowy Dzień Rzucania Palenia

Co roku w trzeci czwartek listopada na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Rzucania Palenia. Tego dnia zachęcamy wszystkich palaczy, aby przynajmniej na jeden dzień podjęli próbę zaprzestania palenia. ... »

"W barwach jesieni - dożynkowe korowody"

W dniu 6 listopada 2017 roku w Gminnym Domu Kultury w Cycowie odbyło się otwarcie wystawy oraz wręczenie nagród laureatom kolejnej już edycji Konkursu Plastycznego „W barwach jesieni – dożynkowe korowody". Patronat nad konkursem objęło Starostwo Powiatowe w Łęcznej. ... »

Uwaga! HPAI

HPAI Zasady, których należy przestrzegać w celu ochrony gospodarstwa przed wirusem wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI)

Debata społeczna o bezpieczeństwie

Komenda Powiatowa Policji w Łęcznej organizuje w dniu 16 listopada 2017 roku o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Centrum Zarządzania Siecią Starostwa Powiatowego w Łęcznej ogólnodostępną debatę społeczną pod tytułem "Ty też możesz mieć wpływ na bezpieczeństwo na drodze!" w ramach cyklu debat społecznych: Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ! ... »

Rekrutacja do projektu

Rozpoczyna się III-cia tura naboru do projektu „Kamienie milowe w rehabilitacji społeczno-zawodowej osób z niepełnosprawnością”, skierowanego do osób z niepełnosprawnością zamieszkałych na terenie powiatu łęczyńskiego. ... »

Powiatowe obchody Święta Niepodległości

Zgodnie z tradycją władze i mieszkańcy naszego powiatu zebrali się 11 listopada w Łęcznej, by uczcić kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, po 123 latach zaborów. ... »

Wraca Łęczyńska Liga Halowa Piłki Nożnej

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy wznawia rozgrywki halowej piłki nożnej w Łęcznej. Termin zgłoszeń upływa 18 listopada, w przypadku dużego zainteresowania o udziale w lidze decyduje data zgłoszenia drużyny. Start rozgrywek zaplanowany jest w ostatni weekend listopada 2017 r. ... »

Informacja

Herb Od 13 listopada 2017 r. nastąpi uruchomienie systemu centralnego CEPiK 2.0 oraz nowych wersji oprogramowania SI Pojazd przez Ministerstwo Cyfryzacji co wymaga stosownych modyfikacji w systemie przez PWPW S.A. ... »

ZAWIADOMIENIE- Kocia Góra

Herb Na podstawie art. 8 i 20 ustawy z dnia 26.03.1982 r o scalaniu i wymianie gruntów (Dz. U z 2014 r, Nr 700, z późn. zm.) zawiadamiam, iż w dniach 13.11.2017 r -17.11.2017 r w godzinach 9.00 – 15.00 oraz w dniach 20.11.2017 r - 24.11. 2017 r w godzinach 9.00 – 15.00 ... »

Narodowe Święto Niepodległości - obchody powiatowe

Powiatowe obchody Narodowego Święta Niepodległości odbędą się w Łęcznej 11.11.2017 r. Rozpoczęcie uroczystości o godz. 11.10. Zapraszamy mieszkańców do upamiętnienia 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w roku 1918, po 123 latach zaborów. ... »

Narodowe Święto Niepodległości 2017 - gminy

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości w gminach z terenu powiatu łęczyńskiego odbędą się okolicznościowe uroczystości patriotyczne. ... »

Podpisanie umowy na kształcenie zawodowe w "Jagiellończyku"

9 listopada 2017 r. Starosta Roman Cholewa, Wicestarosta Dariusz Kowalski oraz Skarbnik Powiatu Patrycja Miazio podpisali umowę na dofinansowanie realizacji projektu pod nazwą „Kształcimy prawdziwych zawodowców w Jagiellończyku”. ... »

Nasi stypendyści Prezesa Rady Ministrów

7 listopada 2017 r. w Sali Błękitnej Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie odbyła się uroczysta gala wręczenia dyplomów dla stypendystów Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2017/2018. W tym roku stypendium uzyskało 237 uczniów z województwa lubelskiego, w tym 6 uczniów ze szkół średnich Powiatu Łęczyńskiego. ... »

Warsztaty pisania wniosków z programu ERASMUS+

Już 2 lutego i 21 marca 2018 r. mijają najbliższe terminy składania wniosków z programu Erasmus + przez szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne, na dofinansowanie w ramach akcji "Mobilność osób w dziedzinie kształcenia i szkolenia ", "Partnerstwa strategiczne" z sektora Edukacja szkolna oraz Kształcenie i szkolenia zawodowe. Agencja Pracy Twórczej zaprasza w listopadzie na warsztaty pisania wniosków. ... »

1 2 3 »

Geoportal