Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności

Aktualności

RSS

Zaproszenie dla wystawców - Dożynki Powiatowe 2018

Zapraszamy do zaprezentowania swoich stoisk podczas Dożynek Powiatowo-Gminnych w Ludwinie, które odbędą się 9 września 2018 r. na Targowisku przy Urzędzie Gminy w Ludwinie. Na karty zgłoszeniowe oczekujemy do dnia 24.08.2018 r. ... »

Powiatowy konkurs wieńców dożynkowych 2018

Zapraszamy delegacje gminne z terenu powiatu łęczyńskiego do udziału w Powiatowym konkursie wieńców dożynkowych, który odbędzie się 9 września podczas Dożynek Powiatowo-Gminnych w Ludwinie. ?Zgłaszanie wieńców odbywa się za pośrednictwem właściwych Urzędów Gmin. Nabór kart zgłoszeniowych trwa do 31 sierpnia. ... »

Zostań Miss Powiatu Łęczyńskiego

Dożynki Powiatu Łęczyńskiego odbędą się 9 września w Ludwinie. Jak co roku jedną z atrakcji imprezy będą Wybory Miss. Nabór kandydatek potrwa do 10 sierpnia. ... »

Festyn rodzinny w Stoczku

Stowarzyszenie Koła Gospodyń Wiejskich w Stoczku zaprasza w niedzielę 22 lipca na Festyn rodzinny.

Ostrzeżenie o burzach z gradem

Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu.Miejscami możliwy grad. ... »

Ziemia Łęczyńska nr 2/2018

Zapraszamy do lektury kolejnego numeru naszego wydawnictwa "Ziemia Łęczyńska", w którym znajdą Państwo informacje na temat działalności jednostek organizacyjnych Powiatu Łęczyńskiego w drugim kwartale 2018 r. ... »

Udana pierwsza połowa roku - kolejne fundusze zewnętrze dla Powiatu Łęczyńskiego

Pierwsza połowa roku była bardzo udana dla naszego Powiatu. Dzięki wsparciu ze środków zewnętrznych przygotowujemy się do realizacji kolejnych działań, ważnych z punktu widzenia naszych mieszkańców: scalenia gruntów w gminie Cyców, utworzenia Ośrodka Wsparcia Rodzin, modernizacji drogi Nowa Wólka-Stary Radzic, podniesienia jakości kształcenia zawodowego w "Bolivarze", budowy ogólnodostępnych siłowni plenerowych i stref relaksu. ... »

Wizyta naszej delegacji w Gołej Przystani

W dniach 6-10 lipca delegacja z powiatu łęczyńskiego gościła w partnerskim mieście Goła Przystań na Ukrainie. Wizyta odbyła się na zaproszenie Mera Gołej Przystani Aleksandra Babicza w związku z kolejną edycją imprezy "Kupalskie Zory". Delegacja przeprowadziła też rozmowy na temat oferty edukacyjnej Zespołu Szkół Rolniczych w Kijanach dla młodzieży ukraińskiej. ... »

Ostrzeżenie meteorologiczne

Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu ... »

Pracowite wakacje w naszych jednostkach

Pomimo wakacji Powiat Łęczyński realizuje obecnie cztery duże projekty, w ramach których prowadzone są prace inwestycyjne, modernizacyjne i zakupy sprzętu oraz wyposażenia. W czerwcu ruszyła rozbudowa drogi Nadrybie-Urszulin. W ZSG w Łęcznej, ZSR w Kijanach i "Jagiellończyku" trwają intensywne prace w celu podniesienia jakości kształcenia zawodowego. ... »

Ostrzeżenie meteorologiczne

Intensywne opady deszczu z burzami ... »

Szkolą się jak ratować życie

Jak zostać liderem i w trudnej sytuacji odważnie wyjść z tłumu? Jak skutecznie podjąć akcję ratunkową zanim nadjedzie karetka? Taką wiedzę podczas wakacji zdobyło 20 uczniów Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej podczas szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej. ... »

Konkurs grantowy dla organizacji pozarządowych

Związek Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych FLOP ogłasza konkurs grantowy w ramach projektu "Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 3". potkanie informacyjne dotyczące możliwości aplikowania odbędzie się w Środowiskowym Domu Samopomocy w Łęcznej 18.07.2018 r. o godz. 10.00 Łęczna ul. Akacjowa 11 (1 piętro) ... »

XLIV Sesja Rady Powiatu w Łęcznej

Herb Serdecznie zapraszam na XLIV Sesję Rady Powiatu w Łęcznej, która odbędzie się w dniu 19 lipca 2018 roku o godzinie 13.00 w sali konferencyjnej Centrum Zarządzania Siecią w Łęcznej. ... »

Szkolenie dla osób niepełnosprawnych

Rozpoczynamy kolejną turę naboru do projektu „Kamienie milowe w rehabilitacji społeczno-zawodowej osób z niepełnosprawnością”, skierowanego do osób z niepełnosprawnością zamieszkałych na terenie powiatu łęczyńskiego. ... »

1 2 3 »

Geoportal
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego 2017 w Milejowie
zobacz
Szpital Powiatowy w Łęcznej
zobacz

Copyright © 2018 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron warszawatworzenie stron warszawa