Życzenia Wielkanocne

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności

Powiatowe zawody sportowo - pożarnicze

W dniu 17 września 2017 r. w Jawidzu odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. W zawodach udział wzięło 13 drużyn męskich (grupa A) oraz 4 drużyny kobiece (grupa C), które wygrały eliminacje gminne w latach 2016/2017. ... »

Powiatowe stypendia dla najlepszych uczniów rozdane

W ramach „Powiatowego programu wspierania edukacji uzdolnionej młodzieży” 40 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Łęczyński osiągających wysokie wyniki w nauce lub będących laureatami konkursów lub olimpiad zostało objętych systemem stypendialnym. 21 września odbyło się uroczyste wręczenie listów gratulacyjnych od Starosty Łęczyńskiego stypendystom i ich rodzicom. ... »

"Zauroczeni pięknem Ziemi Łęczyńskiej" - wyniki

Ogłoszenie wyników konkursu fotograficznego „ZAUROCZENI PIĘKNEM ZIEMI ŁĘCZYŃSKIEJ”organizowanego w ramach realizacji zadania publicznego ze środków budżetowych Powiatu Łęczyńskiego. ... »

Regaty żeglarskie

W dniach 16 i 17 września 2017 roku na wodach jeziora Piaseczno zlokalizowanego na terenie Powiatu Łęczyńskiego, już po raz kolejny zostały rozegrane regaty żeglarskie w klasie Korsarz. Regaty zaliczane do Pucharu Polski Polskiej Floty klasy Korsarz cieszą się sporym zainteresowaniem w środowisku żeglarskim. Tegoroczna edycja zgromadziła na starcie 20 zawodników z województwa lubelskiego i mazowieckiego ścigających się na 9 łódkach klasy Korsarz i 2 klasy Europa. ... »

Salon Maturzystów 2017

18 września 80 uczniów z pięciu klas maturalnych, kształcących się w Zespole Szkół Górniczych w Łęcznej, wzięło udział w Salonie Maturzystów, kampanii edukacyjnej i informacyjnej skierowanej do uczniów przygotowujących się do matury i rekrutacji na studia. ... »

Zapraszamy hodowców drobiu i pracowników izb rolniczych na szkolenie

herb W związku z zagrożeniem wystąpienia wysoce zjadliwej grypy ptaków, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Łęcznej, serdecznie zaprasza na szkolenie dotyczące grypy ptaków. Szkolenie przeznaczone jest dla hodowców drobiu oraz pracowników izb rolniczych. Odbędzie się ono w dniu 22 września 2017 r. o godzinie 12:00, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łęcznej.

Laury za felieton dla uczennicy z Jagiellończyka”

Czytelnicy „Gazety Nałęczowskiej” będą mieli okazję oddać się lekturze tekstu Ludzie zapomnieli Anny Ścisłowskiej – uczennicy klasy II technikum architektury krajobrazu ZS im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej zdobywczyni III miejsca w Ogólnopolskim Konkursie im. Bolesława Prusa na felieton. ... »

Podpisanie umowy o współpracy z PRG Linter S.A.

15 września firma PRG Linter S.A. podpisała umowę o współpracy z Powiatem Łęczyńskim przy udziale ZSG w Łęcznej. Efektem tej współpracy jest konkurs "Linteriada 1.0" skierowany do uczniów klas czwartych o profilu górniczym. Jego uczestnicy mają szansę sięgnąć po nagrodę w postaci tygodniowego pobytu w górach w ośrodku firmy. ... »

Zostań wolontariuszem PCPR w Łęcznej.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łęcznej/Organizator Rodzinnej Pieczy Zastępczej poszukuje wolontariuszy do pomocy dzieciom i młodzieży przebywającej w rodzinnej pieczy zastępczej. ... »

OGŁOSZENIE STAROSTY ŁĘCZYŃSKIEGO

w sprawie naboru kandydatów na członka Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Łęcznej powołanej Zarządzeniem Nr 79/2015 Starosty Łęczyńskiego z dnia 21 października 2015 r. ... »

Łęczna na rowery - edycja VIII