Życzenia Bożonarodzeniowe

Skypepowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności

Dni Otwarte w naszych szkołach średnich

Trwają Dni Otwarte w szkołach średnich prowadzonych przez Powiat Łęczyński. Dzień Otwarty służy pełnej prezentacji kierunków kształcenia, wyposażenia pracowni oraz zaplecza dydaktycznego.Tego dnia można zwiedzić sale lekcyjne, porozmawiać ze starszymi kolegami oraz nauczycielami. W szczególności zapraszamy gimnazjalistów i ich rodziców. Kolejne spotkanie już 31 marca w Zespole Szkół Rolniczych w Kijanach - program w załączeniu. ... »

Będzie klasa wojskowa w „Bolivarze”

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniów i rodziców oraz biorąc pod uwagę tendencje na rynku pracy ZS Nr 2 im. S. Bolivara w Milejowie w nowym roku szkolnym 2017/2018 utworzy w Liceum Ogólnokształcącym klasę wojskową. ... »

Targi Pracy już w kwietniu

Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej wraz z Punktem Pośrednictwa Pracy OHP w Łęcznej zapraszają na Targi Pracy, które odbędą się w dniu 25 kwietnia 2017 roku, w godzinach 10.00 – 13.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łęcznej (Centrum Zarządzania Siecią). ... »

Nabór kandydatów na członków komisji konkursowej PAI

Zaproszenie do zgłaszania kandydatów na członków komisji konkursowej w otwartym konkursie ofert na realizację zadania publicznego PAI (Program Aktywizacja i Integracja). ... »

Obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu w Łęcznej

We wtorek 4 kwietnia 2017 r. budynek Urzędu Miasta w Łęcznej podświetlimy na niebiesko, włączymy fontanny, wystąpią grupy taneczne i wokalne. ... »

Nowe sukcesy „ISKRY" Spiczyn

Jak się okazało, okres treningowy i startowy – zimowy, zawodnicy „ISKRY” Spiczyn przepracowali bardzo solidnie, czego dowodem są spektakularne sukcesy, już na początku sezonu sportowego – 2017. ... »

Darmowe szkolenia komputerowe w Łęcznej

Chcesz poznać tajniki Internetu, obsługi programów biurowych czy podstawowej obsługi komputera? Zapisz się na darmowe szkolenia komputerowe w ramach projektu unijnego dla osób 50+. ... »

Zmiany w Zarządzie Powiatu

W związku z rezygnacją dwóch członków Zarządu – Szymona Czecha i Piotra Jastrzębskiego, podczas sesji w dniu 27.03.2017 r. Rada Powiatu w Łęcznej uzupełniła skład organu, wybierając radnych: Grzegorza Kuczyńskiego i Pawła Wójcickiego. ... »

Inteligentne instalacje w ZSG

Pierwszy dzień wiosny elektrycy z Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej spędzili bardzo pracowicie. Wzięli udział w jednodniowych warsztatach certyfikujących - System Inteligentnego Budynku F&Home radio. Prowadzone były przez specjalistów z firmy F&F Filipowski sp.j. Grzegorza Cierpisza oraz Macieja Sobutkowskiego. Certyfikat, który otrzymają uczniowie po szkoleniu, uprawnia ich do sprzedaży i instalowania systemu F&Home, otrzymania wsparcia technicznego, bezpłatnych aktualizacji oprogramowania F&Home. ... »

Akcja Honorowego Krwiodawstwa w ZSG

23 marca 2017 r. zapisze się w historii Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej pod hasłem „Podziel się kroplą krwi”. Dzięki ofiarności uczniów zebrano ponad 22 litry krwi. ... »

„Własny biznes szansą na rynku pracy dla osób 50+”

Zapraszamy do udziału w projekcie „Własny biznes szansą na rynku pracy dla osób 50+” Biorąc udział w projekcie masz szansę otrzymać bezzwrotną dotację na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. ... »

Dzień Otwartych Drzwi Jagiellończyka

W ramach przygotowanej na ten rok akcji rekrutacyjnej 21 marca ZS im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej otworzył swoje drzwi dla gimnazjalistów powiatu łęczńskiego. Dzień Otwarty był okazją nie tylko do poznania oferty kształcenia w „Jagiellończyku”, ale również do wspólnej zabawy gości, młodzieży szkolnej oraz absolwentów. ... »

Otwarty konkurs ofert w ramach PAI

Powiatowy Urząd Pracy ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w formie powierzenia działań w zakresie integracji społecznej osób bezrobotnych w ramach Programu Aktywizacja i Integracja, który jest organizowany w 2017 r. przez Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej. ... »

XXIX Sesja Rady Powiatu w Łęcznej

Serdecznie zapraszam na XXIX Sesję Rady Powiatu w Łęcznej, która odbędzie się w dniu 27 marca 2017 roku o godzinie 13.00 w sali konferencyjnej Centrum Zarządzania Siecią w Łęcznej. ... »

W Liceum COOlturalnie

Intensywnie barwne płótna, zmysłowe i tajemnicze kobiety, kwiaty w pełnym rozkwicie a także Łęczną zaklętą w czarno-białych linorytach podziwiali w Centrum Kultury pierwszoklasiści z I Liceum Ogólnokształcącego w Łęcznej, którzy 17 marca przyszli na spotkanie z autorem wystawy Pawłem Brodziszem. ... »

1 2 3 »

Geoportal