Życzenia Wielkanocne

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności

"Bolivar" dostępny dla osób niepełnosprawnych

Zakończone zostały prace budowlane w Zespole Szkół nr 2 im. Simona Bolivara w Milejowie w zakresie dostosowania łazienki dla osób z niepełnosprawnością oraz wykonania dwóch podjazdów dla niepełnosprawnych ruchowo do budynku szkoły. ... »

Strefa Aktywności Sportowej w Milejowie

Dzięki staraniom Zarządu Powiatu w Łęcznej przy Zespole Szkół im. Simona Bolivara w Milejowie, została wykonana w wariancie podstawowym Otwarta Strefa Aktywności Fizycznej międzypokoleniowej. ... »

Najważniejsze są dzieci! Relacja z akcji „Nie nowotworom u dzieci”

Z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszego powiatu w dniach 14-15 października przy Szpitalu Powiatowym w Łęcznej prowadzono badania ponad 140 dzieci w ramach akcji „Nie nowotworom u dzieci". ... »

Informacja- Powiatowa Komisja Wyborcza

Powiatowa Komisja Wyborcza w Łęcznej informuje, ... »

Rozporządzenie Wojewody Lubelskiego nr 55 z dnia 09.10.2018 r.

w sprawie zwalczania afrykańskiego pomoru świń na terenie powiatów chełmskiego i hrubieszowskiego. ... »

Dzień Nauczyciela na sportowo

W piątek 12 października w samo południe w ramach powiatowych obchodów Dnia Edukacji Narodowej drużyna Powiatu Łęczyńskiego rozegrała mecz piłki nożnej z drużyną nauczycieli z uczniami. Przy pięknej, wręcz letniej pogodzie rywalizacja toczyła się na kompleksie boisk zlokalizowanych przy ul. Bogdanowicza w Łęcznej. ... »

Najlepsi nauczyciele otrzymali nagrody

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 13 nauczycieli z placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Łęczyński otrzymało nagrody za wybitne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze. ... »

Pobiegli dla chorej Zojki

W niedzielę 30 września w Zawieprzycach odbył się I Charytatywny Drużynowy Bieg Sztafetowy o Wschodzie Słońca. ... »

Powstała internetowa giełda rolna

Informujemy o powstaniu internetowej giełdy rolnej o nazwie Rynek-Rolny.pl. Serwis skierowany jest przede wszystkim do rolników, ogrodników i sadowników. Przy pomocy giełdy rolnicy mogą w szybki i łatwy sposób sprzedać lub nabyć środki produkcji rolnej. ... »

Ziemia Łęczyńska nr 3/2018

Zapraszamy do lektury nowego numeru wydawnictwa samorządowego "Ziemia Łęczyńska". ... »

Zapraszamy na mecz

W ramach powiatowych obchodów Dnia Edukacji Narodowej 12 października o godz. 12.00 na terenie kompleksu boisk przy ul. Bogdanowicza w Łęcznej odbędzie się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Powiatu Łęczyńskiego, a drużyną nauczycieli z uczniami. Serdecznie zapraszamy.

Przychodnia na Starym Mieście w Łęcznej jest i będzie

W związku z nieprawdziwymi informacjami dotyczącymi rzekomej likwidacji przychodni na Starym Mieście w Łęcznej Zarząd Powiatu w Łęcznej informuje. ... »

Kolejne spotkanie "Biznes Lubelskie"

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zaprasza na spotkanie z cyklu „Biznes Lubelskie”, które odbędzie się 11 października 2018 r. o godz. 16:30 w Restauracji „Emocja” przy ul. Akacjowej 3 w Łęcznej. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale ze względu na określoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rejestrację. ... »