Życzenia Świąteczne

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności

Podwójne wyróżnienie dla Starosty

19 stycznia w Okunince odbyło się spotkanie noworoczne członków Stowarzyszenia Samorządów Euroregionu Bug, podczas którego zostały wręczone statuetki „Za zasługi dla Euroregionu Bug” oraz odznaczenia Zarządu Województwa Lubelskiego. Jednym z podwójnie uhonorowanych został Starosta Roman Cholewa. ... »

Zimowe nabory w szkołach powiatowych

Trwają zimowe nabory w szkołach Powiatu Łęczyńskiego w Łęcznej, Ludwinie. Aktualna oferta skierowana jest do osób dorosłych, które bezpłatnie mogą podwyższyć swoje kwalifikacje lub zdobyć nowy zawód. ... »

Kilometry dobra

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Łęcznej podpisało umowę o współpracy w prowadzeniu kampanii społecznej z Fundacją Polski Instytut Filantropii. Kampania społeczna do której przystąpiło Stowarzyszenie ma na celu: Pozyskanie środków na rozbudowę ośrodka wsparcia dla osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. ... »

Zarząd Powiatu w Łęcznej ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Łęczyńskiego na rok 2018

Konkurs dotyczy zadań z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury oraz dziedzictwa narodowego, kultury fizycznej i sportu, turystyki. Skierowany jest do organizacji pozarządowych oraz pomiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z terenu Powiatu Łęczyńskiego. Ostateczny termin naboru ofert: 13.02.2018 r. ... »

Ostrzeżenie o oblodzeniu

W dniach 19.01.2018 r. - 20.01.2018 r. ... »

Obchody rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego

Uroczyste obchody 155. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego z udziałem władz Powiatu Łęczyńskiego odbędą się 21 stycznia 2018 r. w Klarowie. ... »

Koncert kolęd

Chór "Cordi est" pod dyrekcją Joanny Ćwirko zaprasza 21 stycznia 2018 na koncert kolęd i pastorałek w Łęcznej. ... »

Wspólne kolędowanie w bibliotece powiatowej

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęcznej gościła uczniów Niepublicznego Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Zofiówce, którzy pod kierunkiem Anny Karwowskiej – Iwańczuk oraz Edyty Jóźwiakowskiej zaprezentowali Bożonarodzeniowy program artystyczny. Oto oni: Julia Chabros, Ewelina Domań, Alicja Kosowska, Milena Kowalczyk, Patrycja Rojek, Oktawia Słota, Jakub Wawrzusiszyn, Piotr Wiśniewski. ... »

Nasze szkoły w rankingu "Perspektywy" 2018

Znamy już pełne wyniki 20. jubileuszowego Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2018. W tym roku w pierwszej 50 najlepszych techników uwzględniono dwie szkoły z naszego powiatu: Technikum Górnicze i Politechniczne w Zespole Szkół Górniczych w Łęcznej oraz Technikum w Zespole Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej. ... »

Ostrzeżenie o silnym wietrze

W dniach 18.01.2018 r. - 19.01.2018 r. ... »

Nowe radiowozy w łęczyńskiej komendzie

Łęczyńscy policjanci otrzymali nowe radiowozy. Samochody zostały zakupione dzięki dofinansowaniu władz gmin: Cyców, Milejów Puchaczów, Spiczyn i Łęczna oraz środkom z budżetu Komendy Głównej Policji. Przekazane samochody wykorzystywane będą przez funkcjonariuszy podczas codziennej służby. ... »

Wielka orkiestra zagra w powiecie łęczyńskim

14 stycznia 2018 roku odbędzie się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztaby akcji zostały zorganizowane w Łęcznej, Milejowie, Puchaczowie oraz Cycowie.Akcja w tym roku prowadzona jest w celu pozyskania środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Warto podkreślić, że dzięki WOŚP wiele placówek medycznych w naszym regionie otrzymało nowoczesny sprzęt medyczny ratujący życie. ... »

Finał konkursu „Łęczyńskie tradycje bożonarodzeniowe”

Dnia 05 stycznia 2018 roku odbyło się wręczenie nagród XXII Powiatowego Konkursu Plastycznego organizowanego z okazji świąt Bożego Narodzenia pt. „Łęczyńskie tradycje bożonarodzeniowe”. ... »

Gratulacje dla Pani Dyrektor

Dorota Makara - Dyrektor Zespołu Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej została członkiem czterdziestodwuosobowej Rady Dyrektorów Szkół Zawodowych powołanej przy Ministerstwie Edukacji Narodowej. ... »

1 2 3 »

Geoportal