Życzenia Wielkanocne

Skypepowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności

Zostań Miss Dożynek 2017 - ostatni tydzień naboru!!!

27 sierpnia 2017 roku odbędą się Dożynki Powiatu Łęczyńskiego w Milejowie podczas których kolejny już raz zostanie wybrana Miss Dożynek. Zgłoszenia kandydatek będą przyjmowane do 31 lipca w Starostwie Powiatowym lub przez Internet. ... »

Międzynarodowy wolontariat w Domu Dziecka w Kijanach

W ramach projektu "Unlock the Word" realizowanego przez Stowarzyszenie AICES Polska Oddział w Lublinie, do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Kijanach przybyły cztery wolontariuszki: z Chin, Meksyku, Serbii i Malezji. Przez dwa tygodnie dzielą się z dziećmi kulturą i tradycjami swoich krajów oraz rozwijają w dzieciach kompetencje językowe. ... »

XXXII Sesja Rady Powiatu w Łęcznej

herb Serdecznie zapraszam na XXXII Sesję Rady Powiatu w Łęcznej, która odbędzie się w dniu 27 lipca 2017 roku o godzinie 13.00 w sali konferencyjnej Centrum Zarządzania Siecią w Łęcznej. ... »

Bezpieczne wakacje

Państwowa Inspekcja Sanitarna opracowała wskazówki i ostrzeżenia dotyczące wakacyjnego wypoczynku. Warto się z nimi zapoznać, gdyż mogą uratować nam zdrowie, a nawet życie. ... »

Modernizacja infrastruktury szkół zawodowych

Powiat Łęczyński podpisał umowę o dofinansowanie projektu "Modernizacja Infrastruktury Szkół Zawodowych w Powiecie Łęczyńskim" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Całkowita wartość projektu to ponad 3 mln zł, w tym ponad 2,6 mln to dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej. Projekt został bardzo wysoko oceniony na liście rankingowej. ... »

Obchody Święta Policji w Łęcznej

20 lipca w Łęcznej odbyły się obchody 98. rocznicy Święta Policji Państwowej. W uroczystości udział wziął Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie nadkom. Jerzy Czebreszuk, przedstawiciele władz samorządowych powiatu, miasta i gmin oraz innych służb mundurowych i instytucji współpracujących z Policją na rzecz bezpieczeństwa w powiecie. ... »

Obwieszczenie Starosty Łęczyńskiego

Herb O ZEBRANIU UCZESTNIKÓW SCALENIA GRUNTÓW WSI: GRĄDY, KOCIA GÓRA, ZEZULIN DRUGI, ZEZULIN NIŻSZY, I ZEZULIN PIERWSZY, GMINA LUDWIN ... »

Umowa na e-geodezję podpisana

187 500 000 zł – to kwota jaka widnieje na podpisanej 18.07.2017 r. umowie o dofinansowanie projektu „e-Geodezja cyfrowy zasób geodezyjny województwa lubelskiego”. Swoje podpisy w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie przy ulicy Grottgera złożyli przedstawiciele Zarządu Województwa Lubelskiego – pełniącego funkcję Instytucji Zarządzającej RPO WL na lata 2014 – 2020 oraz przedstawiciele Zarządu Powiatu Lubelskiego – pełniącego rolę lidera w imieniu wszystkich powiatów województwa w ramach projektu. ... »

Dożynki Powiatu Łęczyńskiego 2017 - zaproszenie dla wystawców

Zapraszamy do zaprezentowania swoich stoisk podczas Dożynek Powiatu Łęczyńskiego, które odbędą się 27 sierpnia 2017 r. w Milejowie. Na karty zgłoszeniowe oczekujemy do dnia 14.08.2017 r. ... »

Dożynki Powiatu Łęczyńskiego 2017 - konkurs wieńców dożynkowych

Zapraszamy do udziału w konkursie wieńców dożynkowych, który odbędzie się podczas Dożynek Powiatu Łęczyńskiego w Milejowie w dniu 27.08.2017 r. ... »

Informacja przewozowa

Pismo w związku z potrzebą przewozową Spiczyn W związku ze zgłoszoną potrzebą przewozową w zakresie regularnych przewozów osób przez Wójta Gminy Spiczyn i mieszkańców powiatu łęczyńskiego istnieje konieczność utworzenia połączenia komunikacyjnego miejscowości gminy Spiczyn z siedzibą powiatu Łęczną.

Konkurs fotograficzny

Centrum Kultury w Łęcznej zaprasza do udziału w Konkursie Fotograficznym FESTIWAL dokumentującym XX Festiwal Kapel Ulicznych i Podwórkowych w Łęcznej, który odbędzie się 29 i 30 lipca br. w Łęcznej przy ul. Braci Wójcickich 3. ... »

Konkurs fotograficzny „Zauroczeni pięknem Ziemi Łęczyńskiej”

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół w Ludwinie „Kreator” w ramach realizacji zadania publicznego realizowanego ze środków budżetowych Powiatu Łęczyńskiego, ogłasza: Konkurs fotograficzny „ZAUROCZENI PIĘKNEM ZIEMI ŁĘCZYŃSKIEJ”. ... »