Życzenia Wielkanocne

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności

Piłkarze Górnika Łęczna w kolejnym meczu podejmą w Łęcznej Olimpię Grudziądz

Górnik Łęczna vs Olimpia Grudziądz Po wtorkowym zwycięstwie 2:1 nad Chrobrym Głogów, piłkarze Górnika Łęczna w kolejnym meczu podejmą w Łęcznej w sobotę 28 kwietnia o godzinie 19:00 Olimpię Grudziądz. Zapraszamy na mecz!

Postanowienie o wszczęciu scalenia - gm. Cyców

Herb Powiatu Właściciele i posiadacze samoistni gruntów położonych we wsiach Adamów, Barki, Biesiadki, Nowy Stręczyn, Stary Stręczyn oraz Zosin gm. Cyców, ... »

"Nasza biało-czerwona" - pierwsze zdjęcie

Pracownicy Starostwa Powiatowego w Łęcznej rozpoczęli w naszym powiecie akcję z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej pod nazwą „Nasza biało-czerwona”. Do 7 maja mieszkańcy powiatu łęczyńskiego mogą przesyłać swoje zdjęcia (indywidualne lub grupowe) prezentujące przygotowania i świętowanie Dnia Flagi, a 26 kwietnia zapraszamy wszystkich do wspólnego pamiątkowego zdjęcia. ... »

Powiatowy Turniej Oldbojów

22.04.2018r. w Ludwinie na boisku " Ludwiniaka" odbył się Powiatowy Turniej Oldbojów piłce nożnej poświęcony pamięci byłego zawodnika miejscowych klubów piłkarskich Jarka Lecha, który zginął śmiercią tragiczną w wypadku samochodowym. ... »

X Edycja Powiatowego Konkursu Matematycznego „Pomyśl logicznie”

23 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół Górniczych w Łęcznej odbyła się X edycja Powiatowego Konkursu Matematycznego „Pomyśl logicznie”, nad którym patronat objął Starosta Łęczyński oraz Wójt Gminy Ludwin. ... »

Dzień Otwarty w ZSR w Kijanach

Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach zaprasza na Dzień Otwarty - 27 kwietnia (piątek) w godz. 9.00-13.00. To doskonała okazja by zapoznać się z aktualną ofertą i warunkami do nauki jakie oferuje szkoła, porozmawiać z uczniami i nauczycielami w jakich kierunkach warto się kształcić, jakie umiejętności zdobędzie się na danym kierunku i na jakich stanowiskach można je później wykorzystać. ... »

Europejski Tydzień Szczepień 2018

Szczepionki działają po to, aby chronić ciebie i wszystkich wokół przed poważnymi chorobami. W dniach 23-29 Kwietnia 2018 r. obchodzony jest kolejny Europejski Tydzień Szczepień. Celem tej corocznej kampanii jest zwiększenie osób zaszczepionych poprzez podniesienie wiedzy i świadomości społeczeństwa na temat znaczenia szczepień ochronnych dla zdrowia, ze szczególnym uwzględnieniem najbardziej podatnych i wrażliwych grup. ... »

Nasza "oparzeniówka" Ambasadorem Województwa Lubelskiego

Grażyna Torbicka, Spółdzielnia Mleczarska „Spomlek” i Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej – to nowi Ambasadorzy Województwa Lubelskiego. Podczas Gali, która odbyła się 21 kwietnia w Targach Lublin statuetkę oraz dyplom odebrał dyrektor SP ZOZ w Łęcznej Krzysztof Bojarski oraz lekarz koordynujący WCLOiChR prof. Jerzy Strużyna. ... »

Strażackie zmagania

Strażacy chronią nasze zdrowie i życie. By móc to czynić dbają o swoją kondycję, a efekty owego dbania można było zaobserwować podczas sportowych zmagań druhów. Takim właśnie testem – podczas którego należało popisać się zgraniem z zespołem, dryblingami i efektownymi strzałami – był I Powiatowy Turniej w Piłkę Nożną Drużyn OSP, który odbył się 22 kwietnia na kompleksie sportowym przy Zespole Szkół Górniczych w Łęcznej. ... »

XLII etap okręgowy Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych za nami!

20 kwietnia XLII etap OWiUR w 7 blokach tematycznych organizowany był w Zespole szkół Rolniczych w Kijanach wspólnie z Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie. Po uroczystym otwarciu odbyły się eliminacje pisemne oraz część praktyczna w następujących blokach: gastronomia, technologia żywności, produkcja roślinna, produkcja zwierzęca, weterynaria, architektura krajobrazu i mechanizacja rolnictwa. ... »

Wsparcie alternatywnych form produkcji rolnej wobec ASF

Agenda Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego organizuje szkolenie „Wsparcie alternatywnych form produkcji rolnej wobec ASF „ Szkolenie odbędzie w Łęcznej al. Jana Pawła II 95a w dniu 25.04.2018 o godz. 9.30

Kameralna Majówka na Pojezierzu 2018

Kameralna Majówka na Pojezierzu 2018 "Kameralna Majówka na Pojezierzu" to wspaniała okazja do poznania jednego z najatrakcyjniejszych regionów wypoczynkowo-rekreacyjnych na Lubelszczyźnie. W maju na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim odbywa się wiele "kameralnych imprez", dzięki którym lepiej poznacie przyrodę, historię i kulturę regionu. ... »

Targi Pracy

Plakat - Targi Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej wraz z Punktem Pośrednictwa Pracy OHP w Łęcznej zapraszają na Targi Pracy, które odbędą się w dniu 24 kwietnia 2018 roku, w godzinach 10.00 – 13.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łęcznej (Centrum Zarządzania Siecią). ... »

Dzień Otwarty w "Bolivarze"

Zespół Szkół Nr 2 im. Simona Bolivara w Milejowie zaprasza na Dzień Otwarty - 24 kwietnia (wtorek) w godz. 10.00. To doskonała okazja by zapoznać się z aktualną ofertą i warunkami do nauki jakie oferuje szkoła, porozmawiać z uczniami i nauczycielami w jakich kierunkach warto się kształcić, jakie umiejętności zdobędzie się na danym kierunku i na jakich stanowiskach można je później wykorzystać. ... »

Na ten mecz czekali wszyscy fani piłki nożnej kobiet w naszym kraju!

Górnik Łęczna vs Medyk Konin W środę o godzinie 16:00 na stadionie przy Alei Jana Pawła II 13 w Łęcznej aktualny lider Ekstraligi GKS Górnik Łęczna zmierzy się z mistrzem Medykiem Konin. Wynik zaplanowanej na 25 kwietnia rywalizacji może mieć ogromne znaczenie dla końcowego układu w tabeli. Zapraszamy serdecznie!

1 2 3 »

Geoportal