Życzenia Wielkanocne

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności

Zaproszenie dla wystawców - Dożynki Powiatowe 2018

Zapraszamy do zaprezentowania swoich stoisk podczas Dożynek Powiatowo-Gminnych w Ludwinie, które odbędą się 9 września 2018 r. na Targowisku przy Urzędzie Gminy w Ludwinie. Na karty zgłoszeniowe oczekujemy do dnia 24.08.2018 r. ... »

Powiatowy konkurs wieńców dożynkowych 2018

Zapraszamy delegacje gminne z terenu powiatu łęczyńskiego do udziału w Powiatowym konkursie wieńców dożynkowych, który odbędzie się 9 września podczas Dożynek Powiatowo-Gminnych w Ludwinie. ?Zgłaszanie wieńców odbywa się za pośrednictwem właściwych Urzędów Gmin. Nabór kart zgłoszeniowych trwa do 31 sierpnia. ... »

Zostań Miss Powiatu Łęczyńskiego

Dożynki Powiatu Łęczyńskiego odbędą się 9 września w Ludwinie. Jak co roku jedną z atrakcji imprezy będą Wybory Miss. Nabór kandydatek potrwa do 10 sierpnia. ... »

Festyn rodzinny w Stoczku

Stowarzyszenie Koła Gospodyń Wiejskich w Stoczku zaprasza w niedzielę 22 lipca na Festyn rodzinny.

Ostrzeżenie o burzach z gradem

Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu.Miejscami możliwy grad. ... »

Ziemia Łęczyńska nr 2/2018

Zapraszamy do lektury kolejnego numeru naszego wydawnictwa "Ziemia Łęczyńska", w którym znajdą Państwo informacje na temat działalności jednostek organizacyjnych Powiatu Łęczyńskiego w drugim kwartale 2018 r. ... »