Życzenia Bożonarodzeniowe

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

GG200053

Skypepowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Zdrowie » Powiatowa Sieć Szkół ... » Wyniki konkursu Sieci ...

Wyniki konkursu Sieci Szkół Promujących Zdrowie pt."Recepta na zdrowie"

recepta na zdrowie W dniu 16.11.2011 r. w Starostwie Powiatowym w Łęcznej odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu ds. Szkół Promujących Zdrowie, którego przedmiotem było rozstrzygnięcie konkursu „Recepta na zdrowie”


Oceny prac konkursowych dokonano w oparciu o następujące kryteria:

- pomysłowość i oryginalność,
- zgodność wykonanej pracy z regulaminem,
- samodzielność i estetyka wykonania pracy,
- poprawność językowa.

Jury w składzie
Elżbieta Polak
Celina Michalska
Iwona Niemiec
Bożena Kloc
Iwona Wróbel
Karolina Budzińska- Grzesiuk
Oceniało prace przedszkolaków i uczniów kl. „0”,

Laureaci kategorii przedszkolaki i kl "0"
1. Julia Ciepałowicz -Przedszkole Samorządowe w Milejowie (op. Anna Grudzień).
2. Karolina Cimek- Przedszkole Samorządowe z Zespołu Szkół w Cycowie (op. Dorota Żóraw).
3. Lena Bedynek- Przedszkole Publiczne nr 4 w Łęcznej (op. Małgorzata Turewicz, Elżbieta Zielińska) (ex aequo)
3. Aleksandra Czech -Przedszkole Publiczne w Ludwinie w Zespole Szkół Nr 1 w Ludwinie (op. Barbara Sieńczyk), (ex aequo)

Jury w składzie
Iwona Niemiec
Bożena Kloc
Iwona Wróbel
Karolina Budzińska- Grzesiuk
Celina Michalska
Elżbieta Dyzma
Oceniało prace uczniów kl. I-III

Laureaci kategorii kl. I-III
1. Maciej Ostrowski -Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łęcznej (op. Irena Kiełbasa)
2. Julia Mełgieś -Szkoła Podstawowa w Zezulinie (op. Jolanta Zalewska).
3. Julia Barańska- Szkoła Podstawowa w Ostrówku (op. Teresa Budzińska)
4. Julia Czech -Szkoła Podstawowa w Ludwinie (op. Elżbieta Kurlak).


Jury w składzie
Elżbieta Dyzma
Emilia Warda
Iwona Niemiec
Bożena Kloc
Iwona Wróbel
Karolina Budzińska -Grzesiuk
Oceniało prace uczniów kl. IV-VI

Laureaci kategorii kl. IV-VI
1. Anna Michalska -Zespół Szkół Nr 1 w Ludwinie (op. Elżbieta Kurlak).
2. Katarzyna Polak -Zespół Szkół Nr 2 w Łęcznej (op. Henryka Wrońska)
3. Jakub Wodzyński -Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Kijanach (op. Teresa Wietrzyk) (ex aequo)
3. Nikola Amrożewska -Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Kijanach (op. Teresa Wietrzyk) (ex aequo)

Jury w składzie
Elżbieta Dyzma
Elżbieta Polak
Iwona Niemiec
Bożena Kloc
Karolina Budzińska -Grzesiuk
Emilia Warda
Oceniało prace uczniów kl. gimnazjalnych i kl. ponadgimnazjalnych

Laureaci kategorii kl. gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
1. Izabela Tokarska -Gimnazjum w Jaszczowie (op. Sylwia Kanaszewska) (ex aequo)
1. Emilia Bielecka -Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach (op. Małgorzata Rzeźnicka, Aleksandra Jarosz) (ex aequo)
2. Edyta Gryniewicz -Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 1 w Łęcznej (op. Dorota Pyszniak)
3. Natalia Bagnosz -Gimnazjum Publiczne w Ludwinie (op. Sylwia Obszańska –Cur).

Uroczyste podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród laureatom nastąpi 24 listopada 2011 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łęcznej.
Geoportal
Serwis turystyczny
Swiss Contribution
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego i Gminy Spiczyn 2010
zobacz
Szpital Powiatowy w Łęcznej
zobacz

Copyright © 2017 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron warszawaprojektowanie stron warszawa