Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji

Nowe zasady przyznawania stypendiów, nagród oraz wyróżnień Powiatu Łęczyńskiego za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym.

2017-06-12 09:56:14

W dniu 5 kwietnia wchodzi w życie Uchwała Nr XXVIII/203/2017 Rady Powiatu w Łęcznej z dnia 27 lutego 2017 roku w sprawie zasad przyznawania stypendiów, wyróżnień i nagród Powiatu Łęczyńskiego za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym.

Regulamin stanowiący załącznik do ww. uchwały określa zasady i tryb przyznawania, pozbawiania oraz ustalania wysokości stypendiów sportowych, wyróżnień i nagród przyznawanych za osiągnięte wyniki sportowe zawodnikom, trenerom i działaczom sportowym, zamieszkałym na terenie Powiatu Łęczyńskiego.

O przyznanie nagrody ewentualnie wyróżnienia wraz z wymaganymi załącznikami należy wnioskować niezwłocznie po uzyskaniu wyniku sportowego, natomiast o stypendia sportowe wraz z załącznikami wnioskuje się w dwóch terminach tj.: do dnia 15 marca oraz do 15 września, za wyniki osiągnięte w okresie ostatnich 12 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku. Stypendium może być przyznane w formie pieniężnej na okres od 3 do 6 miesięcy w danym roku.

Dokumenty należy składać w Kancelarii Ogólnej Starostwa Powiatowego w Łęcznej, I piętro, pok. 101.

Uchwała Rady Powiatu w Łęcznej w tym wzory wniosków dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Łęcznej http://spleczna.bip.e-zeto.eu/ (zakładka: urzędowa tablica ogłoszeń - ogłoszenia Starosty) oraz w Wydziale Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Łęcznej.

Pliki

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Międzyszkolny Powiatowy Przegląd Piosenki Turystycznej
zobacz
Szpital Powiatowy w Łęcznej
zobacz

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron internetowychprojektowanie stron internetowych